Reklamlar
Anasayfa » Haber
03 Eylül 2017 ( 1354 görüntülenme )

HALE BAK!.. GİTTİ BU CEMAAT GELDİ O TARİKAT!..

HALİDİ TARİKATININ MENZİL KOLU

Eski manken Yaşar Alptekin, Hürriyet’e verdiği röportajda eskiden o cemaatte olduğunu itiraf etti. 

“Ben de FETÖ'cüydüm. 2004-2008 arası onlarlaydım” diyen Alptekin, Türkiye’nin yüzde 70’inin kandırıldığını öne sürdü.

CEMAAT'TEN HALİDİ TARİKATINA

2008'de ihtiyacı olan iki çocuk için Cemaat'ten zekat mahiyetinde burs rica ettiğini anlatan eski manken, “Para yoksa okutmayız” cevabını aldığını belirterek, “Böyle Müslümanlık olur mu?’ dedim ve ayrıldım. O sırada bir Allah dostuyla tanıştım. ‘Ben Adıyaman'a Menzil Cemaati'ne gidiyorum. Sen de gel’ dedi. Şimdi o Cemaat'le birlikteyim” dedi.

HALİDİ TARİKATININ MENZİL CEMAATİ

Son dönemlerde sık sık gündeme gelen Menzil tarikatının FETÖ’nün terörist kadrolarının tasfiyesiyle boşalan alanlara sızdığı söyleniyor. CHP Milletvekili Mahmut Tanal, bir açıklamasında “İçişleri, Adalet ve Sağlık Bakanlıkları Menzil tarikatının elinde” demiş ve bu sızmaya karşı uyarıda bulunmuştu.

CEMAATTEN TARİKATA

Yıllardır devlette kadrolaşan ve ardından 15 Temmuz’da halka silah sıkan, 249 kişiyi şehit eden FETÖ’nün yerine bir başka tarikatın ikame edilmesi son günlerde gündemde ve tepki çekiyor.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSTİFALAR BÜYÜK!.. BAHÇELİ VE EKİBİ FENA UÇTU... MHP'DE ŞOK İHRAÇ! ŞOK!.. MAHKEME KONUŞTU... AYDIN ATEŞ PÜSKÜRDÜ!.. TUSKON DAVASINDA ÇARPICI GELİŞME!.. FLAŞ!.. ABDULLAH GÜL SESSİZLİĞİNİ BOZUYOR... FLAŞ! Yalova'da AKŞENER FIRTINASI! MB toplantısı ve FED Kararı Öncesi Dövizde Son Durum! AYÇİÇEĞİ'NDE BÜYÜK TEHLİKE!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YUNAN BASINI YAZDI!.. AKIL ŞAŞTI KALDI!