Reklamlar
Anasayfa » Haber
05 Eylül 2017 ( 879 görüntülenme )

hale bak!.. EBUBEKİR ÖZTÜRK'E TRT'DEN KIYAK!..

İzmir Marşı’na küfreden Ebubekir Öztürk, TRT Çocuk’ta çizgi filmde rol alıyor


Bir otomobilin içinde arkadaşlarıyla beraber İzmir Marşı'na küfrederken çekilen görüntülerinin internette yayılmasıyla toplumun her kesiminden büyük tepki toplayan Ganyotçu lakaplı Eububekir Öztürk'ün TRT'de yayınlanan bir çocuk projesinde rol verildiği ortaya çıktı

Ulusal değerlerimizden İzmir Marşı‘na küfürler yağdırdığı videonun ortaya çıkmasından sonra oynadığı diziden kovulan Ebubekir Öztürk, devletin kanalı TRT Çocuk’ta iş buldu. Küfürbaz oyuncu çizgi filmde oynuyor.

Bazı sinema filmlerinde canlandırdığı “Ganyotçu” karakteriyle tanınan Ebubekir Öztürk adlı oyuncunun İzmir Marşı’na küfrettiği görüntüler çok büyük tepki çekmişti.

Ebubekir Öztürk, küfürden sonra özür dilemiş, oynadığı dizinin kadrosundan da çıkarılmıştı.

Öztürk, devletın kanalı olan TRT Çocuk’ta Pırdino adlı çizgi filmde hâlâ oynamaya devam edince, sosyal medya kullanıcıları bu duruma çok sert tepki gösterdiler. Twitter kullanıcıları Öztürk’e ve TRT Çocuk kanalına tepki gösterirken, “İzmir Marşı’na küfür eden Ebubekir Öztürk’ü görmek istemiyoruz,” dediler.
ganyotcu
Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ankara Valiliği HDP’ye Girişi Yasakladı! FLAŞ!.. DAVUTOĞLU Sonunda FETÖ'yü Konuştu! Üç Lider Ortak Açıklama Yaptı! BAKAN HAKKINDA ŞOK KARAR! Japonya Savaş Gemisini Görevlendirdi! ŞOK!..Barzani'den KÜRDİSTAN AÇIKLAMASI! Milli Savunma Bakanlığı'ndan Flaş Karar! Okullar Ne Zaman Kapanacak!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
GEÇİCİ 200 İŞÇİ LAZIM Dediler... ORTALIK YANDI!..