Reklamlar

HALAÇOĞLU'ndan BAHÇELİ HAKKINDA ŞOK İDDİA...

14836 görüntülenme 15 Şubat 2017
Reklamlar
HALAÇOĞLU: BAHÇELİ DE GİZLİ OYUNU AÇIK ETTİ

MHP Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, Halk TV’de yayınlanan, Türkiye Gündemi programına konuk oldu. 

Başkanlık sistemini ve kendisine yapılan ihraç talebine yönelik değerlendirmelerde bulunan Halaçoğlu, gündemi sarsacak bir iddiada bulundu.

Meclis’te yapılan Anayasa teklifi oylamaları sırasında, Arzu Erdem’e MHP’li vekillerin kullandıkları oyların pullarının toplatılmasını içine sindiremediğini kaydeden Halaçoğlu, “Her milletvekili Anayasa’ya göre özgür iradesiyle hareket etme konusunda serbest bırakılmıştır. Zaten onun için Anayasa maddelerinde gizli oylama yapılma kararı verilmiştir. Ancak biz Meclis'te gördük ki AKP'li ve MHP'li vekiller açık kaçık oylarını kullandı. 

Ben MHP'li diğer milletvekili arkadaşların yerinde olsaydım istifa ederdim. Bir MHP'li vekil Genel Başkanına söz verdiğinde zaten bunu yapar. Bunu Devlet Beye de söyledim. Kendisi de bana ‘Ben talimat verdim, ben de pullarımı Arzu Erdem'e verdim’ dedi” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ARINÇ'ın İtirafı:" PKK'nın Bayrağını Apo Posterini Serbest Bıraktık" PKK'lı Teröristler İçinde Müşteri Olan Markete Bomba Attı O HÜSNÜ'ye BEKLENEN MESAJ BAKIN NERDEN GELDİ... FLAŞ!.. Padişah Torunu NİLHAN'a TOKAT GİBİ YANIT..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mersin'de YAĞMUR FELAKETİ!.. Son Anda Bakın Nasıl Kurtuldular...