Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 1157 görüntülenme )

Hakan Şükür Ortaya Çıktı!

İyi iş!

FETÖ'den hakkında yakalama kararı olan ve ABD’ye kaçan Hakan Şükür'ün, bir üniversitede futbol takımına futbol teknikleri ve liderlik modelleme dersleri vereceği öğrenildi.

İha'da yer alan habere göre;Türkiye'de 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminden sorumlu Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yakınlığıyla bilinen North American University'nin (Kuzey Amerika Üniversitesi), hakkında yakalama kararı çıkarılan FETÖ mensubu eski milli futbolcu Hakan Şükür'ü bir etkinlik için davet ettiği ortaya çıktı.

Şükür'ün üniversitenin futbol takımına futbol teknikleri ve liderlik modelleme dersleri vereceği öğrenildi.

Kaçak Şükür'ün daha önce California eyaletine yerleştiği iddia edilmişti. Ancak üniversite Texas eyaletinin Stafford kentinde bulunuyor.

Üniversitenin rektörü Recayi 'Reg' Peçen ise @ NAU_President isimli hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan karşıtı tweetler paylaşmıştı.

Hakkında yakalama kararı bulunan Hakan Şükür ailesiyle beraber ABD'ye kaçmıştı. FETÖ'ye finansal destek sağladıkları belirlenen ve Sakarya'da müteahhitlik yapan babası Selmet Şükür de tutuklanıp, cezaevine konmuştu.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DİKKAT!.. Yurt Dışından Cihaz Getireceklere BANDROL PARASI! ŞOK!.. YABANCILARA KONUT SATIŞINDA AKIL ALMAZ KARAR!.. "Asteğmen Kubilay'ın Şehit Edilmesinde Tarikat İlişkisi" KAYYUM DALGASI 54 ŞİRKETE SIÇRADI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşte AKP Kafası: Boşverin PKK'yı Cemaatle Uğraşalım