2412 görüntülenme24 Mayıs 2020
Türkiye'de koronavirüs salgını nedeniyle bugün 32 kişi hayatını kaybetti. Can kaybı 4 Bin 340’a, toplam vaka sayısı 156.827’ye yükseldi. Açıklanan son koronavirüs verilerine göre, son 24 saatte yeni vaka sayısı 1.141 oldu. Son 24 saatte 32 kişi hayatını kaybederken, bugün iyileşen kişi sayısı ise 1.092 olarak açıklandı. Açıklanan verilere göre toplam yoğun bakım hasta sayısı 769, toplam entübe hasta sayısı 385 oldu.

BAKAN ‘RİSK GİDEREK DÜŞÜYOR’
Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Koca, “İYİLEŞEN TOPLAM HASTA SAYISI 120 BİNE YAKLAŞTI. Yeni vaka sayısında değişkenlik öngörülen düzeyde. Yoğun bakım desteğine ihtiyaç giderek azalıyor. Riskin daha da düşmesi, güçlü tedbirle mümkün. GÜÇLÜ TEDBİR, sosyal hayatta hep birlikte alınacak tedbirdir.” ifadelerini kullandı.

BAKAN ‘GÜZEL GÜNLER ÇOK YAKINDA’
Yine Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Koca ‘Bu bayram, evde ailelerimizle birlikte ve birbirimize her zamankinden yakınız. Büyüklerimiz ve sevdiklerimizle bir araya gelmeyi ise biraz erteledik. En içten dileğimiz şimdi yaşayamadığımız güzellikleri çok yakında yaşamak. BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN.’ Diyerek bayram kutlaması yaptı.
Resim
Kaynak: Sağlık Bakanlığı

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ