14458 görüntülenme24 Nisan 2020
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Mersinli üreticilerden 100 ton limon alındığını duyurmuştu. Bir kameraman ve kiralık üreticinin Ekrem İmamoğlu'na kurmaya çalıştıkları tuzağın görüntüleri ortaya çıktı.
GÖRÜNTÜLER DÜŞTÜ
Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde Mersinli üreticilerden 100 ton limon alındığını duyurmuştu. Bu haberin ardından yandaşlar harekete geçti. Gazeteci Mine Kırıkkanat, Ekrem İmamoğlu'na kurulmaya çalışılan tuzağı ortaya çıkardı.

KAMERAMAN ÇİFTÇİYE MÜDAHALE EDİYOR VE ‘YANDAŞLARDAN ALDI DE’ DİYE TEMBİHLİYOR
Kırıkkanat'ın Twitter hesabından paylaştığı görüntülerde, bir kameraman çiftçiyle röportaj yaparken görülüyor. Adının Mahmut olduğu öğrenilen kameramanın "100 ton çiftçilerden alınmadığını söylüyorsunuz. Peki Ekrem İmamoğlu bu 100 ton limonu nereden aldı?" sorusunu yönelttiği çiftçiye, ne cevap vereceğini de söylüyor. Kameramanın, röportaj yaptığı çiftçiye, çiftçinin tüm itirazlarına rağmen "yandaş üreticiden aldı" demesi konusunda ısrar ettiği de görüntülerde yer alıyor.

‘KAMERAMAN TROLL, ÜRETİCİ KİRALIK’

Gazeteci Mine Kırıkkanat, Ekrem İmamoğlu'na kurulmaya çalışılan tuzağı ortaya çıkardı. Kırıkkanat sosyal medya hesabı twitter’dan yaptığı paylaşımda hem videoyu yayınladı hem de şöyle eleştirdi ‘Kameraman troll, kiralık üreticiyle@ekrem_imamoglu’na tuzak kurarken yakalandı❗️Size yandaş bile denilmez artık. Rezilsiniz, paralı milislersiniz...”

Kaynak: Mine Kırıkkanat Twitter/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ