Son günlerde siyasi tartışmalara konu olmaya devam eden eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Twitter hesabının askıya alındığı ortaya çıktı.

Sosyal medyayı etkin kullanan siyasetçilerden biri olan Melih Gökçek'in Twitter hesabının askıya alındığı ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Gökçek, siyasi tartışmalara konu olmaya devam ediyor.

TWİTTER HESABI ASKIYA ALDI

Öte yandan Gökçek'in, kendisine yöneltilen soruları cevaplama üzere ikinci bir hesap olarak kullandığı ve resmi hesabından da yönlendirme yaptığı "@MELHGOKCEK062" hesabının Twitter tarafından askıya alındığı ortaya çıktı.

GÖKÇEK YALNIZLAŞIYOR

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına özel açıklamalarda bulundu. Mehmet Özhaseki, Murat Çelik'e şu açıklamaları yaptı:

‘GÖKÇEK BENİM SEÇİM KAMPANYAMIN BİR PARÇASI DEĞİL’

"Melih Bey benim kampanyamın bir parçası değil. Emekleri için eline sağlık ama tarzı benim tarzım değil, yönetim anlayışı benim yönetim anlayışım değil, üslubu benim üslubum değil. Ben Mansur Bey'i projesi yok diye eleştiriyorum. Ama şahsı ile ilgili, kökeni, memleketi ve bunun gibi konularda benden tek bir cümle duyamazsınız".

Kaynak: Yeniçağ/ Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ