1837 görüntülenme08 Temmuz 2019
Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'in evine kurdurduğu kameralar bugün söküldü. Gökçek ise konuyla ilgili "Gelenler içinde boksörler, güreşçiler ne ararsanız var" ifadelerini kullandı.

KAMERALAR SÖKÜLÜYOR


.Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ANFA Güvenlik Hizmetleri tarafından eski Belediye Başkanı Melih Gökçek’e bir ihtarname gönderilmişti. İhtarnamede Gökçek’in Ankara’da geniş bir alanı izleyen, belediyeye ait olan ancak “Gökçek’in evine hukuksuz ve izinsiz kurulan” güvenlik kamerası sistemi olduğu ileri sürülmüştü. Bugün kamera sisteminin sökülmesi için evine bir grubun geldiğini Twitter'dan duyuran Gökçek, gelenler arasında boksör ve güreşçilerin olduğunu öne sürdüGökçek'in tweetleri şöyle:

GELİN SÖKÜN DEDİM


"Bana geçtiğimiz günlerde, ANFA'dan bir tebligatla güvenlik kameralarını sökmek istedikleri bildirildi. Bende gelin sökün diye çağrıda bulundum. Bugün saat 11.30. sıralarında evimde eşimle birlikte otururken 15/20 kişilik bir grup kamera sökmeğe geldiler""Gelenler içinde boksörler, güreşçiler ne ararsanız var. Ankara dağ başı, Mansur Yavaş’ın A takımı iş başında. Hatırlıyor musunuz? Beypazarı'nda Mansur’un arkadaşları adam dövmüşlerdi. Bir anda gözümün önüne o görüntüler geldi.""Adam gibi ya 2 kişiyle kameraları sökeceksiniz sökün, ya da sizi içeri almıyorum dedim. Gelenlere haber gönderdim. O sırada polis geldi ve gelen A takımını dağıttı, iki teknisyen şu anda sökümü yapıyor."


Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ