7860 görüntülenme12 Aralık 2018
"Gezicilerin başları kesilsin" diyerek tepkileri üzerine çeken Erkan Tan'ın Gezi direnişi döneminde Yeni Şafak'ta Gezi olaylarını destekleyen yazı yazdığı ortaya çıktı.

TAN: ‘’SAYIN BAŞBAKANIM, TAKSİM’DE HALK ADALET İSTİYOR’

"Taksim'de Adalet" başlıklı yazıda "Sayın Başbakanım malumunuz ben sonradan dindarlarla kucaklaşanlardanım. Uzun yıllar merkez medyada çalıştım. Hayatın bütün renklerini bilirim bütün heyecanları tattım. Tamam günah defterim hayli kabarık ama yine de yüce Allah'tan ümitliyim" ifadeleriyle Erdoğan'a seslenen Tan, "Sayın Başbakanım Taksim'de yani ekonomik ve sosyal pastanın bölüşümünde adalet isteyenlerin varlığını da görmelisiniz" diye bitirmişti.

GÜLEN’E ÖVGÜLER

Erkan Tan’ın FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’e övgüler dizdiği görüntüler Türkiye’nin gündemi oldu. FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'e övgüler dizen yandaş aHaber'in spikeri Erkan Tan'ın bu görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor. Erkan Tan, teröristbaşı Feto'ya "Sayın Fethullah Gülen siz olmadan burada eğlenemiyoruz, coşamıyoruz, kalbimiz buruk. Dönün artık. Özledik" diyor. İşte o görüntüler;

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ