8948 görüntülenme05 Nisan 2020
Koronavirüs salgınından etkilenen vatandaşlara yardım etmek için başlattığı bağıl kampanyası İçişleri Bakanlığı tarafından engellenen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan yeni bir kampanya çağrısı geldi.

‘KENDİ ARANIZDA ORGANİZE OLUN’
Yeni kampanyayı "Hastalığı değil, iyiliği bulaştıralım" sloganı ile paylaşan Mansuır Yavaş, dayanışma için vatandaşların kendi aralarında organize olarak ihtiyaç sahiplerine ulaşması çağrısında bulundu. Çağrıyla birlikte Yavaş bir de video paylaştı;

‘İYİLİĞİ BULAŞTIRALIM HASTALIĞI DEĞİL’
“Hastalığı değil, iyiliği bulaştıralım. Kıymetli Evlatlarım, Bu süreçte evde sıkılmadan vakit geçirmeniz ve kendinizi daha çok geliştirmeniz için yanınızda olacağız. Peki sizce neler yapabiliriz? Bunu en iyi siz bilirsiniz diye düşündük. Belirteceğiniz fikirler, Başkent Mobil uygulamamızda anket olarak sunulacaktır.”

Mansur Yavaş çağrı yaptı, hayırseverler harekete geçti!
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Twitter’dan bir video ile çağrı yaparak sosyal sorumluluk kampanyası başlatmasının ardından Ankara’daki hayırseverler bakkallardaki veresiye borçlarını ödemeye başladı. Kaynak: Mansur Yavaş çağrı yaptı, hayırseverler harekete geçti!

Kaynak: Mansur Yavaş Twitter/Günboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ