CNN Türk'te önceki gün yayınlanan programda canlı yayına bağlanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla kavga eden AKP eski milletvekili ve Star yazarı Mehmet Metiner geri adım attı. AKP'li Mehmet Metiner yeni yaptığı paylaşımda geri adım atarak Süleyman Soylu ile arasında 'abi kardeş' ilişkisi olduğunu söyledi. Metiner şu açıklamayı yaptı;

‘ARAMIZDA KAVGA YOK’
“Kime hizmet ettiği besbelli olan bir haber sitesinde ismini vermeden yazan o müptezele cevabımdır: Soylu’yu bana karşı savunmak ve Soylu üzerinden bana saldırmak çakallığın ötesinde bir siyasi tuzak. Herkes bilsin ki Soylu ile aramızda ne bir kavga vardır ne bir düşmanlık.”

‘BİZ ABİ KARDEŞİZ’
“Buradan duyuruyorum: Soylu bakanımızla yaşadığımız tatsız tartışma ikimizi ilgilendirir. Biz abi-kardeşiz. Bu tartışmayı fırsat bilip üzerimizden hesaplarını görmek isteyen medyadaki o çakallar bilsinler ki biz bir ve beraberiz. Çakalların oyununu bozarız”

SİYASİ TUZAK
Kime hizmet ettiği besbelli olan bir haber sitesinde ismini vermeden yazan o müptezele cevabımdır: Soylu’yu bana karşı savunmak ve Soylu üzerinden bana saldırmak çakallığın ötesinde bir siyasi tuzak. Herkes bilsin ki Soylu ile aramızda ne bir kavga vardır ne bir düşmanlık."

SERVİS BAŞLADI TARTIŞMA BİTTİ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile AKP'li Mehmet Metiner'in canlı yayında başlayıp Twitter hesaplarından devam eden tartışmalarının ardından Metiner'in FETÖ lideri Fethullah Gülen'i savunduğu görüntüler sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.

METİNER ‘FETULLAH GÜLEN DEVLETE DÜŞMAN DEĞİL CUMHURİYETE DÜŞMAN DEĞİL’
Soylu ile Metiner arasındaki canlı yayın tartışmasının ardından sular durulmuyor. Canlı yayında başlayıp Twitter hesaplarından devam eden tartışmalarının ardından Metiner'in FETÖ lideri Fethullah Gülen'i savunduğu görüntüler sosyal medyada paylaşılmaya başlandı. Paylaşımlarda Metiner'in 2008 yılında Teke Tek programında Gülen'i "Hocaefendi devlete düşman değil, cumhuriyete düşman değil..." diye savunduğu görüntüler yer aldı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ