Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 104 görüntülenme )

Genelkurmay'dan BÜYÜK DAVET!..

Unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız...

Genelkurmay Başkanlığı 10 Kasım Atatürk'ün ölüm yıldönümünde, Genelkurmay Başkanı, Kuvvet komutanları ile halkı bir araya getirecek bir etkinlik düzenleyecek.

“Ata’nın huzurunda ordu millet el ele” başlığı altında gerçekleştirilecek etkinlik, 10 Kasım saat 15.00’de Anıtkabir’de gerçekleşecek. Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, etkinliğin “Atatürk’ün gönüllerde hiç ölmediğini” ve “TSK personelinin, ülkesinin bayrağının ve milletinin hizmetinde olduğunun” vurgulanması amacıyla gerçekleştirileceği ifade edildi.

Genelkurmay’ın konu ile ilgili olarak yaptığı açıklama şöyle;

BASIN DUYURUSU

Ebedî Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün 78'inci Ölüm Yıl Dönümü'nde gönüllerde hiç ölmediğinin; Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin, ülkesinin, bayrağının ve milletinin hizmetinde olduğunun bir kez daha vurgulanması amacıyla Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanlarının katılımıyla Anıtkabir Komutanlığında 10 Kasım 2016 saat 15.00'te “Ata'nın Huzurunda Ordu Millet El Ele” temalı bir faaliyet icra edilecektir.

Faaliyet esnasında Genelkurmay Başkanı öncülüğünde 1881 çift kırmızı ve beyaz dilek balonu Anıtkabir ziyaretçileri, şehit, gazi aileleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri personeli tarafından gökyüzüne bırakılacaktır.

Tüm halkımızı davet ediyoruz.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HDP'li Belediye Başkanı Gözaltına Alındı! ABD Büyük Bir Kara Harekatına Hazırlanıyor! Bağkur'luya Kredi! Kandil'de Telsizler Sustu ! Yaralılarımızın Son Durumu... Valilik Açıkladı... İŞTE ATATÜRK'ÜN EL YAZISIYLA VAHDETTİN GERÇEĞİ... ABD Askerleri Harekete Geçti!.. Hidrojen Bombası Denemiş Olabilir

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yeni Gezegen Bulundu!