Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 92 görüntülenme )

Genelkurmay'dan BÜYÜK DAVET!..

Unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız...

Genelkurmay Başkanlığı 10 Kasım Atatürk'ün ölüm yıldönümünde, Genelkurmay Başkanı, Kuvvet komutanları ile halkı bir araya getirecek bir etkinlik düzenleyecek.

“Ata’nın huzurunda ordu millet el ele” başlığı altında gerçekleştirilecek etkinlik, 10 Kasım saat 15.00’de Anıtkabir’de gerçekleşecek. Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, etkinliğin “Atatürk’ün gönüllerde hiç ölmediğini” ve “TSK personelinin, ülkesinin bayrağının ve milletinin hizmetinde olduğunun” vurgulanması amacıyla gerçekleştirileceği ifade edildi.

Genelkurmay’ın konu ile ilgili olarak yaptığı açıklama şöyle;

BASIN DUYURUSU

Ebedî Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün 78'inci Ölüm Yıl Dönümü'nde gönüllerde hiç ölmediğinin; Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin, ülkesinin, bayrağının ve milletinin hizmetinde olduğunun bir kez daha vurgulanması amacıyla Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanlarının katılımıyla Anıtkabir Komutanlığında 10 Kasım 2016 saat 15.00'te “Ata'nın Huzurunda Ordu Millet El Ele” temalı bir faaliyet icra edilecektir.

Faaliyet esnasında Genelkurmay Başkanı öncülüğünde 1881 çift kırmızı ve beyaz dilek balonu Anıtkabir ziyaretçileri, şehit, gazi aileleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri personeli tarafından gökyüzüne bırakılacaktır.

Tüm halkımızı davet ediyoruz.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ortadoğu'da Dengeler Değişti: İRAN ve RUSYA SURİYE'DE! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şok Suçlama! Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu'ndan TÜRK MİLLETİNE BÜYÜK MESAJ! Devlet Ödeyecek! Flaş! Barzani'den Kritik Hamle! ŞOK! KAÇAĞI ZORLA VATANDAŞA ÖDETECEKLER! Nusaybin'de Çatışma Ağır! Whatsapp İçin Yeni Uygulama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MHP TEŞKİLAT BAŞKANI'ndan NET TAVIR!..