Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2389 görüntülenme )

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel rapor aldı...

Suriye 'ye operasyon iddialarının konuşulduğu bir dönemde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in Genelkurmay Karargahı'na gitmediğinin ortaya çıkması başkentte bir anda hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu.
  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in sağlık sorunları nedeniyle 10 günlük rapor aldığı öğrenildi.
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in sağlık sorunları nedeniyle 10 günlük rapor aldığı öğrenildi. Hürriyet 'ten Uğur Ergan'ın haberine göne Özel'in küçük çaplı bir operasyon geçirmesi bekleniyor.
 
Suriye 'ye operasyon iddialarının konuşulduğu bir dönemde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in Genelkurmay Karargahı'na gitmediğinin ortaya çıkması başkentte bir anda hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu. Ancak Orgeneral Necdet Özel'in, sağlık sorunları nedeniyle 10 gün rapor aldığı öğrenildi. Bu süre içinde Genelkurmay Karargahı'na gitmeyecek olan Özel'in küçük çapta bir operasyon geçirebileceği de ileri sürüldü. Askeri kaynaklar, Özel'in sağlık sorunu nedeniyle rapor aldığını doğrularken, rahatsızlığı hakkında bilgi vermekten kaçındılar.
Özel'in raporlu olduğu süre içinde Genelkurmay Başkanlığı'na Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar vekalet edecek. Orgeneral Özel geçen yıl Temmuz ayında da strese bağlı olarak gözündeki zona nedeniyle bir süre GATA'da tedavi görmüştü.
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şimdi de Suat Avni çıktı Dikkat! Rus Uzmandan Şok İddia: Sıra Türkiye'de... Bahçeli Şaşırdı; VER BİLAL'i! AKP’nin Cemaat’i Bitirme Planı Hatırlayınız... BUGÜN TAM İKİ YIL OLDU! RUSYA'DA TERÖR ŞOKU!.. YİNE VURDULAR!.. Balyoz sanıklarının tümü beraat etti ŞOK!.. İSTANBUL'DA CHP'YE AKIL ALMAZ ENGELLEME!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sinan Oğan Bahçeli'ye Meydan Okudu