Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2414 görüntülenme )

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel rapor aldı...

Suriye 'ye operasyon iddialarının konuşulduğu bir dönemde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in Genelkurmay Karargahı'na gitmediğinin ortaya çıkması başkentte bir anda hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu.
  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in sağlık sorunları nedeniyle 10 günlük rapor aldığı öğrenildi.
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in sağlık sorunları nedeniyle 10 günlük rapor aldığı öğrenildi. Hürriyet 'ten Uğur Ergan'ın haberine göne Özel'in küçük çaplı bir operasyon geçirmesi bekleniyor.
 
Suriye 'ye operasyon iddialarının konuşulduğu bir dönemde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in Genelkurmay Karargahı'na gitmediğinin ortaya çıkması başkentte bir anda hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu. Ancak Orgeneral Necdet Özel'in, sağlık sorunları nedeniyle 10 gün rapor aldığı öğrenildi. Bu süre içinde Genelkurmay Karargahı'na gitmeyecek olan Özel'in küçük çapta bir operasyon geçirebileceği de ileri sürüldü. Askeri kaynaklar, Özel'in sağlık sorunu nedeniyle rapor aldığını doğrularken, rahatsızlığı hakkında bilgi vermekten kaçındılar.
Özel'in raporlu olduğu süre içinde Genelkurmay Başkanlığı'na Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar vekalet edecek. Orgeneral Özel geçen yıl Temmuz ayında da strese bağlı olarak gözündeki zona nedeniyle bir süre GATA'da tedavi görmüştü.
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ağrı Dağı'nda 5 PKK'lı Daha Öldürüldü Kredi kartı borçlarında inanılmaz artış... TGC'NDEN AKP'YE AĞIR TEPKİ!.. ABD TARİHİNİN EN BÜYÜK SİLAH ANLAŞMASI İMZALANDI!.. AKP'nin Vekillleri Hakkında ŞOK İDDİA! Karayılan'ın İstihbarat Raporlarına Yansıyan Talimatı! Rusya'dan Türkiye'ye Sevindirici Haber! Emniyet ve TSK'da Deprem!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HDP'den Cizre kararı...