Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2554 görüntülenme )

Fuat Avni, Kaos Planını Deşifre Etti

Her dediği çıkan Twitter fenomeni Fuat Avni, AKP'nin seçim hezimetinin ardından halkı kaos ve anarşi ile terbiye etme ve koalisyondan korkutmak için planlar yaptığını ileri sürdü.
 Doğuda yaşanan olayların baş aktörünün Efkan Ala olduğunu iddia eden Fuat Avni, Ala'nın içişleri bakanı gibi davrandığını ve ülkeyi kan gölüne çevirmenin planlarının yapıldığını ileri sürdü.

İşte Fuat Avni'nin o tweetleri:

11 Haziran Perşembe günü Başbakanlık’ta yapılan Güvenlik Toplantısı’nda kendilerince önemli kararlar aldılar.

Kimsenin bilmediğiyse Ağrı/Diyadin ve Diyarbakır’ın baş aktörü Efkan’ın bu toplantıda da masanın başına kurulmuş olması.

Efkan, ondan aldığı güçle içişleri bakanı gibi davranıyor. Ülkeyi kan gölüne çevirmenin planları Efkan üzerinden yürütülüyor.

Ülkenin uluslararası politikasını da diğer karanlık adam Feridun SİNİRLİOĞLU’na bıraktılar. Dışişleri Bakanı yok hükmünde.

Fidan ve Sinirlioğlu Türkiye’yi Suriye’ye sokmaya kararlı.

Asker bunu engellese de yeni hükümet kurulmadan önce son hamlelerini yaptılar. Yezid, IŞİD’e giden silah yardımları ve onlarla yaptığı petrol ticareti dolayısıyla köşeye sıkışmış durumda ve çıkış yolu arıyor.” 
Yurtgazetesi


Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Genelkurmay Karargahı'nda Kritik Atama! Kaddafi'nin Libya Kehaneti Gerçek mi Oluyor FLAŞ!.. KABİNE AÇIKLANDI... BAKIN SOSYAL MEDYA REKORUNU KİM KIRDI!.. MİLLİ EĞİTİM'DEN O VAKFA 241 MİLYON TL KAYNAK!.. REİS'in GENÇLERİNDEN AKIL ALMAZ PROTESTO!.. RİZE Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan ATATÜRK ANITI ile İLGİLİ AÇIKLAMA! İZMİR ve İSTANBUL'da ŞOK BİLDİRİ! AKPM'DEN AĞIR REFERANDUM RAPORU!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dikkat! Şemdinli'de Durum Ağır!