Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2730 görüntülenme )

Fuat Avni’den Şok İddia: AKP’nin Alacağı Oy Bile Belli

Fuat Avni 1 Kasım için iddialarda bulundu. Twitter fenomeni Fuat Avni "Seçim sonucunu AKP'nin %44 küsur alacak şekilde ayarlamaya çalışıyorlar." dedi.
 Fuat Avni 1 Kasım seçimleri için şok iddialarda bulundu. KIsa adı SEÇSİS olan oy takip sisteminin yazılımına paralel bir simülasyon sistemi geliştirildiğini iddia eden twitter fenomeni Fuat Avni “AKP’nin yüzde 44 küsur alacak şekilde ayarlamaya çalışıyorlar” dedi.

Fuat Avni ‘oy hırsızlığından’ ‘oy sayımına’ kadar birçok konuda çok konuşulacak iddialarda bulundu

İşte Fuat Avni’nin 1 Kasım seçimlerine yönelik yazdıkları;

İsrafsaray’daki ‘oy hırsızlığı’ toplantılarına her gün yeni bir hırsızlık projesi getiriliyor. Oylar düşüşte olunca her yol deneniyor. SEÇSİS yazılımına paralel çalışacak bir simülasyon yapıldı. Gizli tutulan bu çalışmayla istedikleri oyu sisteme girebilecekler. Son seçimde benzer bir hazırlık yapmış, oluşan yüksek duyarlılık ve planın deşifre olmasından ötürü uygulamaya cesaret edememişlerdi.

Plan gerçekleşirse, YSK’nın sitesine girenler kendi sandık sonucunu doğru görecek ama genel sonuç AKP’nin ayarladığı şekilde olacak. Seçim sonucunu AKP’nin %44 küsur alacak şekilde ayarlamaya çalışıyorlar. İlk testlerin sonuçları Y…’nin yüzünü biraz olsun güldürdü.”

MUHALEFETE SESLENDİ

Muhalefet partilerine de seslenen Fuat Avni önlemler alınması konusunda da uyarılarda bulundu. Fuat Avni “Oynanan oyuna dur demezseniz seçim formaliteye dönüşecek. Üç gece üst üste yaptıkları ve Davutoğlu’ndan bile sakladıkları seçim hilelerini deşifre ediyorum ve herkese açık çağrıda bulunuyorum. Geçen seçimlerdeki gibi bir duyarlılık ve sinerji oluşursa, bu simülasyonu uygulayamayacaklar. Çünkü çok korkuyorlar.

Yaptıkları yeni planları ve uygulamaya çalıştıkları hileleri deşifre etmeye devam edeceğim. Ayaklarına dolanacak ve uygulayamayacaklar.Sandığa sahip çıkmak ne kadar önemliyse SEÇSİS sisteminde hile yapılmasına müsaade etmemek de o derece hayati.Duyarlılık oluşturma adına herkes elinden geleni yapmalı. SEÇSİS’te yapılmak istenen hileyi partilerin yetkilileri kesinlikle önleyebilir.”
diye yazdı.


Kaynak : Sözcü


Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ey Allahım! Evlatlarımızı Vurdular! Tuğrul Türkeş Partisinden İstifa Etti YULAF EZMESİNİN İŞTE MUCİZE GİBİ 6 ETKİSİ MHP Genel Merkezi Önünde Hareketlilik! Ankara'da Korkunç Patlama! SON BİLGİLER... Bahçeli'den BERAT HATIRLATMASI... SEÇİMLER ÇANTADA KEKLİK DEĞİL... Pensilvanya'da İLGİNÇ Kare Ortaya Çıktı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Eski İngiliz Ajanı Konuştu!