Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2698 görüntülenme )

Fuat Avni’den Abdullah Gül İddiası

Fuat Avni bu kez de AKP'deki koltuk kavgasını yazdı...
 Twitter’da her yazdığı gündem olan Fuat Avni, bu kez de AKP içindeki başbakanlık adaylığı sürecini yazdı. Avni, Yalçın Akdoğan ve Binali Yıldırım’ın başbakanlık için kendi aralarında kavga ettiğini ancak Erdoğan’ın ise AKP oylarını yükseltmek için Abdullah Gül’e teklif yolladığını iddia etti. Yine iddiaya göre Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu teklifini reddetti.

İşte Fuat Avni’nin o tweetleri;

“Aday belirleme işlemine de Binali ve Varank bakıyor. Adaylarla ilgili 3 bin sayfaya yakın dosya var. Didik didik inceleniyor. Akdoğan ve Binali birbirine düşmüşken, kendilerine Davutoğlu’nu değil Gül’ü rakip görüyorlar. Y…, oylar artsın diye, genel kurula Gül’ü de davet edin dediğinde mosmor kesildiler. Hiçbiri memnun değil. Gül, kurula katılmayacağını İsrafsaray’a iletti. Avaneler neredeyse zil takıp oynayacak. Davutoğlu ekibi Gül’ü ikna etmeye çalışıyor.”

Kaynak : Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meteorolojiden Açıklama! BU NASIL BİR TUZAK! DÖRT VATAN EVLADI ŞEHİT! Sinan Ogan: Bu Çağrı, Bozkurtların Diriliş Çağrısıdır! MHP'de ŞOK ÜMİT ÖZDAĞ KARARI! Bu Telefonu Olanlar Dikkat! Yahudi Tarihinin En Büyük Sürgünü: BABİL! Şok İddia! Kamuda Yeni Tasfiye Dalgası! TFF'den Flaş Açıklama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SOYLU'DAN İLK İCRAAT BAKIN NE OLDU