Politika
25 Şubat 2020 ( 3030 görüntülenme )

Fotoğraf Düştü: 'Teksas'ta ŞENLİK'

AKP milletvekillerinin, ABD’deki FETÖ’cülerle çektirdiği fotoğraflara yenisi eklendi. Fotoğraf, AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş'a ait “mustafaatas.com” web sayfasından çıktı

‘BAKAN CANİKLİ, VEKİLLER VE KEMAL ÖKSÜZ


ABD Arkansas'da çekilen fotoğrafta, Mustafa Ataş'ın yanı sıra eski bakan Nurettin Canikli ve vekiller, FETÖ'nün Teksas İmamı Kemal Öksüz ile birlikte yer alıyor. Ataş bu pozdan 3 yıl sonra da Kemal Öksüz ile bu kez Teksas'ta bir araya gelmişti. Ataş'ın şahsına ait internet adresinde, bu fotoğraf eşliğinde haber metni de yer alıyor. 2010 tarihli “ABD'deki Türk Toplumuyla Görüşme” başlıklı metinde, şu ifadeler yer alıyor:

‘5 AKP’Lİ VEKİL VE BİR BAKAN, TAM KADRO’

“TBMM heyetinin ABD'deki ikinci durağı Arkansas Eyaleti'nin başkenti Little Rock'ta oldu. Burada Türk milletvekilleriyle eyaletin üst düzey yöneticilerini bir araya getiren resepsiyon düzenlendi. Resepsiyona, AK Parti İstanbul Milletvekili Özlem Türköne, AK Parti Malatya Milletvekili Mehmet Şahin, AK Parti Adana Milletvekili Vahit Kirişçi, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, AK Parti Giresun Milletvekili Nurettin Canikli ve AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk katıldı.”

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ