Politika
09 Eylül 2017 ( 1226 görüntülenme )

GAZİANTEP'TE BÜYÜK COŞKU... ÖZDAĞ'DAN BÜYÜK ÇIKIŞ!..

ÖZDAĞ: İKTİDAR YÜRÜYÜŞLERİNİ BAŞLATTIK

Prof. Dr. Ümit Özdağ, bugün 09 Eylül 2017 Cumartesi günü saat 18:00'de Tuğcan Otel'de yeni parti istişare toplantısı yaptı.

Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, seçim bölgesi olan Gaziantep'te coşkulu ve yoğun bir kalabalık tarafından karşılandı.

Yeni parti çalışmaları ve istişare toplantısı için Gaziantep'e gelen Özdağ'a toplumun her kesiminden destek verilirken, Özdağ ise henüz kuruluş aşamasında olmasına rağmen iktidar yürüyüşlerini başlattıklarını söyledi.

İktidarda büyük bir paniğin hakim olduğunu gördüklerini ifade eden Özdağ, şunları söyledi:

"GENEL MERKEZ BİNAMIZ HAZIR OLDUĞUNDA..." 

"Sayın Meral Akşener'in liderliğinde kurulma çalışmaları devam eden yeni parti, önümüzdeki günlerde kurucular heyetini, arka arkaya düzenleyeceği toplantılarla Türk kamuoyuyla tanıştıracak. Bu arada genel merkez binamızın da yapımıyla ilgili çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Genel merkez binamız, kullanıma hazır olduğu ve kurucular kurulu da son şeklini aldığı an ekim ayı içerisinde inşallah yeni parti hukuken çalışmalarını başlatacak."

DAHA PARTİ KURULMADAN...

"Daha parti kurulmadan Türk siyasetinin en önemli tartışma noktası haline geldi. Televizyonlarda biz tartışılıyoruz, yeni parti tartışılıyor. İktidar mensupları her geçen gün yaptıkları yeni açıklamayla, kendilerinden bir tuğla dahi sökülemeyeceğini ifade ediyorlar. Büyük bir paniğin hakim olduğunu görüyoruz iktidara. Bu paniğin doğrusu hakli bir panik de olduğunu görüyoruz. Çünkü yeni partiye karşı büyük bir toplumsal ilgi ve destek kendisini her zeminde gösteriyor."
Kaynak: Prof. Dr. Ümit Özdağ/ Yeniçağ


Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ