Reklamlar
Anasayfa » Haber
03 Eylül 2017 ( 4565 görüntülenme )

FLAŞ!.. YAZICI KONUŞTU... AKP'DE TELAŞ!..

YAZICI: YENİ PARTİYE İHTİYAÇ YOK

AKP Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, Akşener önderliğinde kurulacak 'Yeni Parti'yle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Türk siyasetinde yeni partiye ihtiyaç olmadığını savunan Yazıcı, "Merkez demekle bu işler olmaz" dedi.

Hayati Yazıcı, milli iradenin yeni parti talebini görmezden gelerek "Türk siyasetinin yeni bir oluşuma ihtiyacının olmadığını" iddia etti. 

Yazıcı, 'Yeni Parti'yle ilgili sözlerini şöyle tamamladı:

"NEREDE UÇACAK NEREYE İNECEK"

"İnsan merkezliyiz, muhafazakar demokrat teşkilatlarımızla yerli ve milli bir partiyiz. Biz, hiçbir boşluk bırakmamışız. Sözünü ettiğiniz kişi (Akşener) ve arkadaşları nasıl konuşlanacak, kalkabilecek mi? Nerede uçacak, nereye inecek bilmiyorum. Gelsin girsin de o zaman konuşuruz. Ben o alanda bir boşluk görmüyorum." 

"MERKEZ DEMEKLE BU İŞLER OLMAZ"

"Siz kendinize ne derseniz deyin, 'merkez' falan demekle bu işler olmaz. Bu işi millet takdir eder. Söylediklerim yalnızca söylem değil seçim sonuçlarını yansıtıyor. Türkiye'nin her ilinden oy alabilen, her ilinde güçlü teşkilatları olan bir partiyiz. İcraatlarımızla da her yere ulaşıyoruz."

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rütbeli Askerler HAKKINDA TUTUKLAMA! MERKEL'DEN FLAŞ TÜRKİYE AÇIKLAMASI! BARZANİ HAREKETE GEÇTİ... KERKÜK AYAKTA!.. BİR SEÇİLMİŞ... Korkut Özal... ŞOK!.. Rusya'dan PKK'ya AÇIK DESTEK! FLAŞ!.. KILIÇDAROĞLU'NDAN MESAJ VAR... ANKARA TİCARET ODASI'NDAN HÜKÜMETE KRİTİK MESAJ!.. BİNBAŞIMIZ, Askerleriyle Birlikte ŞEHİT Düştü!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DİKKAT!.. ÇİN'DEN ABD'YE NET TAVIR!..