Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 1373 görüntülenme )

FLAŞ!.. ÜNLÜ YAZARLARDAN TEK SES!..

EMİN ÇÖLAŞAN: YILMAYACAĞIZ, SUSMAYACAĞIZ


"Temmuz ayının başında yapılmış bir haberi sürekli ısıtıp ‘Siz darbeye neden oldunuz’ diye geliyorlar. Cumhurbaşkanı’nın nerede tatilde olduğu her yerde haberdir. Operasyonun tarihi 19 Mayıs Ulusal Bayramı’mıza denk getiriliyor. Kurulduğundan beri iktidarı rahatsız eden bir gazete Sözcü. İşte Türkiye’de muhaliflerin başına gelen bunlardır. Muhalif gazetelerin başına gelecek olan bunlardır. Ama biz yılmayacağız, susmayacağız."

BEKİR COŞKUN: SÖZCÜ SIRADAN BİR GAZETE DEĞİL
"Sözcü sıradan bir gazete değil. Milyonlarca sahibi var. Biz hukuku ve demokrasiyi savunmaya devam edeceğiz.
Bizim hesabını veremeyeceğiz bir şey yok. Biz savcıya hesabını veririz. Sen tarihe nasıl hesap vereceksin."

NECATİ DOĞRU: YAPTIĞIMIZ HALKIN SÖZCÜLÜĞÜ

"Sözcü gazetesine gözdağı vermek, korkutmak ve Sözcü’nün sesini kısmak için kurgulanmış bir oyun.
Sözcü gazetesi adı üstünde Sözcülük yaptı. Ama sadece okurlarının sözcülüğünü yaptı."

ZEYNEP GÜRCANLI: EN BÜYÜK YANIT GAZETENİN BİRİNCİ SAYFASI
"Bu operasyona en büyük yanıt; Sözcü gazetesinin bugünkü birinci sayfası… 19 Mayıs’ta Sözcü, manşeti Atatürk’e ayırmış bir gazete.
Operasyon da Atatürk’ün ‘Doğum günüm’ diyebilecek kadar önemsediği 19 Mayıs’a denk getirildi. Son derece manidar… İkinci konu gündem değiştirmek olabilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD ziyaretinde yaşananlar unutulup, Sözcü konuşulsun isteniyor sanki… Tam bir algı operasyonu. Amaç ne olursa olsun biz yazmaya devam edeceğiz. Sözcü susmayacak!"

SİNAN MEYDAN: YAPILAN ATATÜRK CUMHURİYETİ İLE HESAPLAŞMAK
"Atatürk ve Cumhuriyetin kalesi durumdaki Sözcü gazetesinden FETÖ’cü yaratmak istiyorlar.
Geçtiğimiz hafta Atatürk’e alçakça saldıran sözde tarihçileri yıllardır koruyup kollayanlar bugün 19 Mayıs’ta ‘Yüzyılın Lideri’ manşetiyle çıkan Sözcü gazetesine operasyon düzenliyorlar. Yapılan iş FETÖ ile mücadele değil Atatürk Cumhuriyetiyle hesaplaşmaktır."

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Esad'dan Trump Açıklaması! Putin'den Erdoğan'a Telefon! BEKİR BOZDAĞ'DAN FLAŞ İDDİA!.. KONYASPOR BAŞKANI'NA BYLOCK ŞOKU!.. GENELKURMAY'DAN HAVA BOMBARDIMANINA İLK KEZ AÇIKLAMA!.. GAZİANTEP'TE VAHŞET!.. KALABALIĞI TARADILAR... PKK'nın Bombacısına Bomba Gibi Operasyon! ABD'NİN SKANDAL GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
11 ilde DEV FETÖ DALGASI!..