Genel
02 Haziran 2017 ( 2174 görüntülenme )

FLAŞ!.. ÜNLÜ MİLYARDER MARMARİS'TE!..

ÜNLÜ MİLYARDER MARMARİS'TE

İNGİLTERE Premier Lig takımlarından Tottenham Hotspur'un patronu ve aynı zamanda ülkenin beşinci zengini olarak bilinen Joe Lewis, ailesiyle birlikte 150 milyon dolarlık 'Aviva' isimli motor yatıyla Bodrum'dan sonra Marmaris'in Hisarönü Körfezi'ndeki Soğucak Koyu'na demir attı.

Geçen pazar günü özel jetiyle Milas- Bodrum Havalimanı'na gelen ve tatiline başlayan Tottenham Hotspur'un eş başkanı, İngiltere'nin en zengin beşinci kişisi 77 yaşındaki milyarder Joe Lewis, kızı Vivienne Lewis ve torunları ile birlikte dün de Marmaris koylarına geçti. 

Hisarönü Körfezinde Kisebükü Koyu'na demir atan tekne, buranın gezi teknelerince çok sık ziyaret edilmesi nedeniyle hemen yandaki Soğucak Koyu'na geçti. Lewis ailesi, öğleden sonra koyun biraz daha boşalmasını fırsat bilerek denizde yüzdü, kürek sörfü ve su kayağı yaptı.

GEZİ TEKNELERİNDEN SELAMLAMA


Hisarönü Körfezi'nde günlük tura çıkan gezi tekneleri, 100 metre uzunluğunda 150 milyon dolar değerindeki süper lüks yat 'Aviva'nın yakınından geçerken, düdük öttürerek teknedekileri selamladı. 

Yattaki bir kişi ise uzaktan bakıldığında deniz üzerinde yürüyor hissi veren 'kürek sörfü' ile saatlerce kıyı boyunca gezinti yaptı. Ailenin Marmaris koylarının ardından Göcek koyları ve peşinden de Rodos'a gideceği tahmin ediliyor.

Kaynak: DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ