Reklamlar
Anasayfa » Haber
07 Eylül 2017 ( 743 görüntülenme )

FLAŞ!.. TÜRKİYE BAŞBAKAN'IN BU SÖZLERİNİ KONUŞUYOR...

Yıldırım: "Ben öyle lafı uzatıp, zurna yapmayı sevmem"


Başbakan Yıldırım, İstanbul'da vatandaşların imara yönelik talepleri üzerine "Ben öyle lafı uzatıp, zurna yapmayı sevmem. Bu işle ilgili yanlış neyse düzeltecek, sizin mağduriyetinizi giderecek" dedi.

Başbakan Binali Yıldırım  Türk Havayolları Genel Müdürü Bilal Ekşi'nin babası İslam Ekşi'nin Maltepe'de düzenlenen cenaze töreninin ardından Başıbüyük Mahallesi'nde bir kahvehaneyi ziyaret etti.

Burada vatandaşlarla sohbet eden Yıldırım, vatandaşların imara yönelik talepleri üzerine,

"BEN ÖYLE LAFI UZATIP ZURNA YAPMAYI SEVMEM"

 "Ben öyle lafı uzatıp, zurna yapmayı sevmem. Çok net, yerel yönetimlerden, belediyelerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, eski Pendik Belediye Başkanımız aynı zamanda İstanbul Milletvekilimiz Erol Kaya, bu işle ilgili görevli. Bu işle ilgili yanlış neyse düzeltecek, sizin mağduriyetinizi giderecek. Tamam mı? Anlaştık, bu mesele bitti" ifadelerini kullandı.

 Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

22 İlde FETÖ Operasyonu! FLAŞ!.. TONLARCA ALTIN ARANIYOR... FLAŞ!.. BODRUM'A GÜZEL HABER!.. GÜNEY HUDUDUMUZDA ASKERİ HAREKETLİLİK... KCK'nın Türkiye Sorumlusu Yakalandı! MHP Eski Genel Başkan Yardımcısından ŞOK Açıklama! RUHANİ TRUMP'U HEDEF ALDI VE UYARDI... FLAŞ!.. REFERANDUM BAŞLADI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DİKKAT!.. Özdağ'dan HÜKÜMETE DİKKAT ÇEKİCİ UYARI...