Reklamlar

FLAŞ!.. TRUMP-PUTİN YAN YANA GELİNCE... İLK GÖRÜNTÜLER...

320 görüntülenme 07 Temmuz 2017
Reklamlar
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, göreve gelmesinin ardından ilk kez ABD Başkanı Donald Trump'la yüz yüze görüşme gerçekleştirdi.

Putin'le bir araya gelmekten memnun olduğunu ve Rus liderle konuşmayı büyük bir sabırsızlıkla beklediğini belirten Trump, Putin'le bir arada bulunmanın kendisi için onur olduğunu vurguladı.

Putin de, Trump'la tanıştığına memnun olduğunu ve görüşmenin sonuç vermesini umduğunu kaydetti.

Rusya ve ABD mevcut sorunları çözmek istiyorsa telefon görüşmelerinin yeterli olmayacağını kaydeden Putin, Trump'la daha fazla görüşmeleri gerektiğini ifade etti. 

Putin, Trump'la ikili ilişkileri ve önemli uluslararası sorunları konuşmayı umduğunu da söyledi.

TRUMP: GÖRÜŞME, İKİ ÜLKE İÇİN DE OLUMLU SONUÇLAR DOĞURACAK
Trump ise, görüşmenin iki ülke için olumlu sonuçlar doğuracağını belirtti.

Trump, "Putin'le çok farklı konuları istişare ediyoruz. Her şeyin yolunda olduğunu düşünüyorum. Görüşmeler daha sonra da devam edecek. Rusya, ABD ve ilgili tüm taraflar için çok güzel şeylerin olmasını dört gözle bekliyoruz. Sizinle olmak bir onur" dedi.

GÖRÜŞME 2 SAAT 20 DAKİKA SÜRDÜ

Putin ile Trump'ın Hamburg'da gerçekleştirdikleri ilk görüşme 2 saat 20 dakika sürdü.

Görüşme TSİ 17.09 'da başladı ve 19.26'da sona erdi.

PUTİN: UKRAYNA, SURİYE VE TERÖRİZMLE MÜCADELEYİ KONUŞTUK


Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Donald Trump ile gerçekleştirdikleri ilk görüşmede Ukrayna, Suriye, terörizmle mücadele ve siber güvenlik konularının ele aldıklarını açıkladı.

Putin, Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile yaptığı görüşme sırasında, "ABD Başkanı Donald Trump ile çok uzun bir görüşmemiz oldu. Birikmiş birçok konu var, Ukrayna, Suriye, diğer bazı sorunlar, ikili ilişkilerle ilgili bazı konular. Yine terörizmle mücadele, siber güvenlik konularına döndük" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

POPÜLER VİDEOLAR TÜMÜ →
ŞOK!.. ABD Televizyonu Bakın Türkiye İçin Ne Diyor... ŞOK!.. AKP'Lİ DAMAT BAKAN HAYIR DİYENLERE BAKIN NE DEMİŞ...
Reklamlar
ARINÇ'tan tarihi itiraf... Dikkatle izleyiniz... İngiliz Kamerasından Çanakkale Savaşı Hadi Buyur!.. LEYLA ZANA'NIN KASEDİ PİYASAYA DÜŞTÜ... BAHÇELİ'nin TEKİRDAĞ KASEDİ ÇIKTI... BALGAT'TA DEPREM!..
SON EKLENENLER TÜMÜ →
KILI DAHİ KIPIRDAMADI... TETİĞİ ÇEKTİ... IRAK SINIRINDA AĞIR TATBİKAT...
Reklamlar
ARINÇ'tan tarihi itiraf... Dikkatle izleyiniz... İngiliz Kamerasından Çanakkale Savaşı Hadi Buyur!.. LEYLA ZANA'NIN KASEDİ PİYASAYA DÜŞTÜ... BAHÇELİ'nin TEKİRDAĞ KASEDİ ÇIKTI... BALGAT'TA DEPREM!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
REINA SALDIRISINDA ŞOK GÖRÜNTÜLER...