Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mart 2017 ( 13138 görüntülenme )

FLAŞ!.. SÜLEYMAN SOYLU'DAN GARİP ÇIKIŞ!..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Terör konusunda hiç endişe etmeyin. Size şu kadarını söyleyeyim; bu memleket bir daha 'PKK' adını duymayacak, duymayacak, duymayacak" dedi.

"TOPUNUZ GELİN"


Bakan Soylu, Çorlu Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingdeki konuşmasında, Türkiye'nin, son 300 yılındaki en güçlü dönemini yaşadığını söyleyerek, "Alt yapımızı hazırladık, iyi bir durumdayız Allah'a şükür. 21'inci asra iyi başladık. Son 300 yılın en güçlü devrindeyiz. Karlofça'dan itibaren, 1699'dan itibaren, benim ülkem şu an ayaklarının üzerinde duran bir ülke. Nereden eserlerse essinler. İster FETÖ, ister DEAŞ, ister PKK, ister Hollanda, ister Almanya, topunuz gelin, topunuz gelin." dedi.

'BİR DAHA PKK ADINI DUYMAYACAK'

Soylu ayrıca, "Terör konusunda hiç endişe etmeyin. Gece gündüz, sabah akşam, Cumhurbaşkanımızın talimatıyla, Başbakanımızın talimatıyla, hükümetteki bütün arkadaşlarımızın gayretleriyle, Millet Meclisimizle, her biriyle birlikte, bilmenizi istiyoruz bu işi bitireceğiz. Size şu kadarını söyleyeyim; bu memleket bir daha 'PKK' adını duymayacak, duymayacak, duymayacak" dedi.

Kaynak: Sputnik News

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK! İpini koparan askere polise tetik çekti!.. Abdüllatif Şener'den BÜYÜK UYARI! Fırat Kalkanı'ndan Acı Haber! Haber Ağır... Şırnak'tan Geliyor!.. Dikkat!.. İTİRAZ SÜRESİ KISALTILDI!.. YSK'YA BAŞVURU İÇİN İŞTE DİLEKÇE!.. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Çıkan Yangında BÜYÜK ŞÜPHE! Ahmet Hakan Armağan'a Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!.. AKP'den YAKIŞIKSIZ SLOGAN!.. TEPKİLER BÜYÜYOR!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABD Büyükelçisi'nden Büyük Küstahlık!