Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mart 2017 ( 13126 görüntülenme )

FLAŞ!.. SÜLEYMAN SOYLU'DAN GARİP ÇIKIŞ!..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Terör konusunda hiç endişe etmeyin. Size şu kadarını söyleyeyim; bu memleket bir daha 'PKK' adını duymayacak, duymayacak, duymayacak" dedi.

"TOPUNUZ GELİN"


Bakan Soylu, Çorlu Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingdeki konuşmasında, Türkiye'nin, son 300 yılındaki en güçlü dönemini yaşadığını söyleyerek, "Alt yapımızı hazırladık, iyi bir durumdayız Allah'a şükür. 21'inci asra iyi başladık. Son 300 yılın en güçlü devrindeyiz. Karlofça'dan itibaren, 1699'dan itibaren, benim ülkem şu an ayaklarının üzerinde duran bir ülke. Nereden eserlerse essinler. İster FETÖ, ister DEAŞ, ister PKK, ister Hollanda, ister Almanya, topunuz gelin, topunuz gelin." dedi.

'BİR DAHA PKK ADINI DUYMAYACAK'

Soylu ayrıca, "Terör konusunda hiç endişe etmeyin. Gece gündüz, sabah akşam, Cumhurbaşkanımızın talimatıyla, Başbakanımızın talimatıyla, hükümetteki bütün arkadaşlarımızın gayretleriyle, Millet Meclisimizle, her biriyle birlikte, bilmenizi istiyoruz bu işi bitireceğiz. Size şu kadarını söyleyeyim; bu memleket bir daha 'PKK' adını duymayacak, duymayacak, duymayacak" dedi.

Kaynak: Sputnik News

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

17 İlde Büyük Operasyon! Trafik Sigortasına İndirim Geliyor! Reuters’tan küresel koalisyon taktiği; Erdoğan ne yapar... Bahçeli Ekibi Öyle Bir İş Yaptı ki... ORTALIK KARIŞACAK! KERKÜK TÜRKLERİNDEN SERT TEPKİ!.. Dev Şirketin Yarısı Satıldı! Uçak Krizi Bitti Rusya'nın Doğalgaz Hamlesi Yeni Geldi! Her bir canın bedeli 350 lira mı?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PKKLI VATAN HAİNLERİ DAĞLICA'DA ASKERLERİMİZİ VURDU!