Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 4138 görüntülenme )

FLAŞ!.. STAR'DAN SÖZCÜ OPERASYONUNA BÜYÜK TEPKİ!..

Ardan Zentürk: BU İŞİN ŞAKASI YOK!


İktidara yakın yayın politikasıyla bilinen Star gazetesinin yazarı Ardan Zentürk, Sözcü’ye yapılan algı operasyonuna ve gözaltı kararına tepki gösterdi. 

Zentürk, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a seslendiğini belirterek, "15 Temmuz akşamı Anadolu Ajansı’nın geçmediği o 5 dakikalık ilk açıklamayı Gökmen Ulu internetten servis etti" dedi.


Ardan Zentürk sosyal medya hesabında şu paylaşımları yaptı:

Önce Oğuz Güven'in tutuklanmasını anlayamadım, şimdi de ‘Sözcü’ operasyonunu. Sayın Bekir Bozdağ, bir bakıp aydınlatır mısınız? 15 Temmuz akşamı Anadolu Ajansı'nın geçmediği o 5 dakikalık ilk açıklamayı da ilk Gökmen Ulu internetten servis etti, şimdi ne oluyor? Yapılan işlerden kaygılıyım. Yargı sistemi içinde ne olduğunu bilmek durumundayız, şakası yok.”

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. MEĞER AKP'nin YURTDIŞINDA SEÇİM PROPAGANDASI YAPMASI YASAKMIŞ!.. AKŞENER'den BAHÇELİ'ye ŞOK!.. FLAŞ!.. BİR REKOR DAHA KIRILDI !.. Demirtaş'a Suikast Muamması! Başbakan Davutoğlu'ndan Tuhaf Açıklama! Türkiye Barolar Birliği'nden Flaş Karar! Sığınmacılardan İSTİLA! RAMAZAN'DA PİDE KAÇ LİRA? İŞTE FİYATLAR...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PKK Terör Örgütü Erdoğan Gibi Konuştu