Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 529 görüntülenme )

Flaş...Sınır Kapısında İşlemler Durdu!

Gece yarısına kadar...

YUNANİSTAN'a açılan İpsala Sınır Kapısı’nda fiber optik hatlardaki arıza nedeniyle gece yarısına kadar giriş-çıkış işlemlerinin durdurulduğu açıklandı.
Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, Yunanistan’a açılan İpsala Sınır Kapısı’na giden fiber optik hatlardaki arıza nedeniyle geçici olarak hizmet verilemediği belirtildi. Açıklamada, “İpsala ilçe sınırları içerisinde fiber optik bağlantı hatlarında meydana gelen bir arıza nedeniyle İpsala Gümrük Sahası'nda işlemler geçici olarak gerçekleştirilemeyecektir. Arızanın bu gece 00.00'a kadar giderileceği tahmin edilmekte olup, arızanın giderilmesine müteakip işlemlere devam edilecektir. İpsala Gümrük Kapımızı kullanacak yolcu ve şoförlerimizin giriş-çıkış işlemleri için diğer gümrük kapılarımızı kullanmaları önemle tavsiye olunur” denildi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gazeteci Yazar Çetin Altan Vefat Etti! `Türk mallarını bırakın, yoksa üretim duracak` Brüksel'de CAN KAYBI Ağırlaşıyor! MERKEZ BANKASI'NDAN İNANILMAZ AÇIKLAMA!.. Çin-Japon Gerginliği Tırmanıyor! Polis Aracına ATEŞ AÇILDI! CEM KÜÇÜK HAKKINDA SUÇ DUYURUSU!.. Rus diplomat ABD'de ÖLDÜ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ankara Terör Saldırısında SON DURUM!