Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 512 görüntülenme )

Flaş...Sınır Kapısında İşlemler Durdu!

Gece yarısına kadar...

YUNANİSTAN'a açılan İpsala Sınır Kapısı’nda fiber optik hatlardaki arıza nedeniyle gece yarısına kadar giriş-çıkış işlemlerinin durdurulduğu açıklandı.
Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, Yunanistan’a açılan İpsala Sınır Kapısı’na giden fiber optik hatlardaki arıza nedeniyle geçici olarak hizmet verilemediği belirtildi. Açıklamada, “İpsala ilçe sınırları içerisinde fiber optik bağlantı hatlarında meydana gelen bir arıza nedeniyle İpsala Gümrük Sahası'nda işlemler geçici olarak gerçekleştirilemeyecektir. Arızanın bu gece 00.00'a kadar giderileceği tahmin edilmekte olup, arızanın giderilmesine müteakip işlemlere devam edilecektir. İpsala Gümrük Kapımızı kullanacak yolcu ve şoförlerimizin giriş-çıkış işlemleri için diğer gümrük kapılarımızı kullanmaları önemle tavsiye olunur” denildi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika! Başbakanlık'tan Açıklama Koalisyonda sıcak gelişme! ŞOK! PKK'ya 'ARABULUCU' Geliyor! Nedir bu... İnsan Onuruna Yakışmayan O Kanun Çıktı! Meral Akşener: Sayıyı Söylersem Uykuları Kaçar! Azerbaycan Ordusu Hareketlendi! Fatih Portakal, Demirtaş'a resti çekti TOKİ'DEN EV ALANLAR DİKKAT! SON GÜN 30 EYLÜL

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Polisimizi Başından Vurdular