Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2381 görüntülenme )

FLAŞ! Seri Katilin İzi Bulundu!

Bir seri katil eksikti...

Seri katil Atalay Filiz’nin yakalanması için yürütülen soruşturma kapsamında R.A, isimli bir kadın avukatın ifadesi alındı.

Ankara ve İstanbul'da toplam 3 cinayetin faili olarak aranan Atalay Filiz'nin yakalanması için yürütülen soruşturma kapsamında R.A, isimli bir kadının ifadesi alındı.

Atalay Filiz'nin avukat olan R.A'nın telefonundan bir kişiyle görüştüğü ve bu kadından 3 bin TL aldığı öne sürüldü.

Tuzla'da tarih öğretmeni Fatma Kayıkci'nin de aralarında bulunduğu 3 kişinin öldürülmesiyle ilgili olarak yürütülen soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Katil zanlısı olarak aranan Atalay F'nin görüştüğü tespit edilen R.A isimli kadın emniyete götürüldü.

Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifadesine başvurulan R.A'nın cinayetten sonra Atalay Filiz'yle İzmit'te bir kafede buluştuğu öğrenildi. Atalay Filiz'nin R.A'nın cep telefonundan bir arkadaşını aradığı ve birkaç dakikalık konuşma yaptığı öne sürüldü. Görüşmeden sonra ise Atalay F'nin R.A'dan 3 bin TL'yi aldığı ve oradan ayrıldığı belirtildi.

R.A'nın Cinayet Büro Amirliği'nde Atalay F'yle yaptığı görüşmenin içeriğiyle ilgili polisin sorularını cevaplandırdığı öğrenildi.
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU DAVASINDA OLAĞANÜSTÜ GELİŞME!.. Son Dakika... EL BAB'da AĞIR TUZAK! PKK, Neden Şehirlerin Peşinde TEM OTOYOLU'NA ÇIKACAKLARIN DİKKATİNE... TRAFİK DÜĞÜM!.. Dolarda SON DURUM! ŞOK! Sur'da Teröristler Yine Ortaya Çıktı! Çatışma Var! Askerimizin Erzağını Yaktılar! Yüksekova'da Çatışma! Gerginlik Tırmanıyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dışişleri'nden ABD'nin UYARISINA İLİŞKİN AÇIKLAMA!