Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2387 görüntülenme )

FLAŞ! Seri Katilin İzi Bulundu!

Bir seri katil eksikti...

Seri katil Atalay Filiz’nin yakalanması için yürütülen soruşturma kapsamında R.A, isimli bir kadın avukatın ifadesi alındı.

Ankara ve İstanbul'da toplam 3 cinayetin faili olarak aranan Atalay Filiz'nin yakalanması için yürütülen soruşturma kapsamında R.A, isimli bir kadının ifadesi alındı.

Atalay Filiz'nin avukat olan R.A'nın telefonundan bir kişiyle görüştüğü ve bu kadından 3 bin TL aldığı öne sürüldü.

Tuzla'da tarih öğretmeni Fatma Kayıkci'nin de aralarında bulunduğu 3 kişinin öldürülmesiyle ilgili olarak yürütülen soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Katil zanlısı olarak aranan Atalay F'nin görüştüğü tespit edilen R.A isimli kadın emniyete götürüldü.

Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifadesine başvurulan R.A'nın cinayetten sonra Atalay Filiz'yle İzmit'te bir kafede buluştuğu öğrenildi. Atalay Filiz'nin R.A'nın cep telefonundan bir arkadaşını aradığı ve birkaç dakikalık konuşma yaptığı öne sürüldü. Görüşmeden sonra ise Atalay F'nin R.A'dan 3 bin TL'yi aldığı ve oradan ayrıldığı belirtildi.

R.A'nın Cinayet Büro Amirliği'nde Atalay F'yle yaptığı görüşmenin içeriğiyle ilgili polisin sorularını cevaplandırdığı öğrenildi.
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MİT ve Polis'ten Dev Operasyon! Türkiye'nin GÖÇ HARİTASI Çıktı! BAKAN'DAN GDO'LU EKMEK AÇIKLAMASI!.. Davutoğlu'ndan Yarbay Mehmet Alkan Açıklaması Türkiye Gazetesi'nde AKIL ALMAZ AÇIKLAMA!.. Şok Diyetin Sağlığa Zararları Saymakla Bitmiyor! Türk Hava Kuvvetlerinden Anlamlı 23 Nisan Videosu! Rusya Noktayı Koydu: Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SURİYE Sınırına ASKERİ YIĞINAK!