Reklamlar
Anasayfa » Haber
18 Mayıs 2017 ( 3902 görüntülenme )

FLAŞ!.. PUTİN'DEN ABD'YE GIRGIR MESAJ!..

PUTİN: ABD'DEKİ SORUŞTURMA SİYASİ ŞİZOFRENİ

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, geçen hafta ABD Başkanı Donald Trump’ın geçen hafta Beyaz Saray’da Rus Dışişleri ile yaptığı görüşmede bazı çok gizli bilgileri paylaştığı iddiası üzerine “Eğer doğru ise bu bilgiler bana da iletilmedi diyerek” espri yaptı.

Putin, geçen hafta Beyaz Saray’da Trump ile görüşen Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Oval Ofisteki toplantı hakkında Rus Büyükelçi Sergey Kislyak hakkındaki suçlamaları da görüştüklerini ifade etti.

“Onun bu konuda azarlanması gerekiyordu” diyerek espri yapan Putin, “Çünkü eğer bu bilgileri aldıysa da bizimle de paylaşmadı. Ne bana söyledi ne de Rus istihbaratını bilgilendirdi” diyerek espri yaptı.

RUSYA: ABD’DEKİ SİYASİ ŞİZOFRENİ

Putin Soçi’deki basın açıklamasında ABD’deki politik havayı “siyasi bir şizofreni olarak” niteleyerek, “ Görüyoruz ki ABD’deki siyasi şizofreni devam ediyor. ABD’nin mevcut başkanı hakkındaki Lavrov’a gizli bilgileri verdiği yönündeki bu suçlamaları başka türlü açıklayamam” dedi.

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. ALMANYA'DAN SAVAŞ UYARISI!.. DOLAR VE EURO YÜKSELİŞE GEÇTİ! AKŞENER AÇIKLADI... ALAYINA TEK CEVAP!.. AKP'ye ByLock ŞOKU! Valilik Duyurdu! MHP Genel Merkezi'nden Akşener'e ŞOK! RUSYA'DAN ABD'YE ŞOK SÜRPRİZ! HDP'DEN ŞOK TEKLİF

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ANKARA MERKEZLİ DEV OPERASYON!