Reklamlar
Anasayfa » Haber
18 Mayıs 2017 ( 3845 görüntülenme )

FLAŞ!.. PUTİN'DEN ABD'YE GIRGIR MESAJ!..

PUTİN: ABD'DEKİ SORUŞTURMA SİYASİ ŞİZOFRENİ

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, geçen hafta ABD Başkanı Donald Trump’ın geçen hafta Beyaz Saray’da Rus Dışişleri ile yaptığı görüşmede bazı çok gizli bilgileri paylaştığı iddiası üzerine “Eğer doğru ise bu bilgiler bana da iletilmedi diyerek” espri yaptı.

Putin, geçen hafta Beyaz Saray’da Trump ile görüşen Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Oval Ofisteki toplantı hakkında Rus Büyükelçi Sergey Kislyak hakkındaki suçlamaları da görüştüklerini ifade etti.

“Onun bu konuda azarlanması gerekiyordu” diyerek espri yapan Putin, “Çünkü eğer bu bilgileri aldıysa da bizimle de paylaşmadı. Ne bana söyledi ne de Rus istihbaratını bilgilendirdi” diyerek espri yaptı.

RUSYA: ABD’DEKİ SİYASİ ŞİZOFRENİ

Putin Soçi’deki basın açıklamasında ABD’deki politik havayı “siyasi bir şizofreni olarak” niteleyerek, “ Görüyoruz ki ABD’deki siyasi şizofreni devam ediyor. ABD’nin mevcut başkanı hakkındaki Lavrov’a gizli bilgileri verdiği yönündeki bu suçlamaları başka türlü açıklayamam” dedi.

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Genelkurmay'dan Lice Açıklaması MHP'de SİNAN OGAN GENEL BAŞKANLIĞA ADAY! ABD ve İran’dan Flaş Karar! Flaş! İnönü'ye Faşist Diyen Metiner'e Öyle Bir Cevap Geldi!.. Semih'ten Amed Tribünlerinde Gurur Verici Davranış Uludere katliamını kim yaptı? Nakşi Molla Mustafa Barzani'nin 11 Yıl Rusya'da Ne İşi Vardı, İzleyiniz... AKP’li vekil Cem Zor­lu: “Başbakan’ın çobandan farkı yok”

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşte Merkez Bankası'nın Faiz Kararı