Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2391 görüntülenme )

Flaş! O Aracın Sahibi Bulundu!

Ankara patlamasında kullanılan...

Edinilen bilgiye göre, Ankara patlamasında kullanılan otomobilin sahibi ile eşi ve otomobili alıp patlamayı gerçekleştirdiği iddia edilen şahsa satan 4 kişi Şanlıurfa’da gözaltına alındı.


Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde olduğu öğrenilen otomobilin sahibi 70 yaşındaki kadın ile eşi gece saatlerinde gözaltına alındı. Şahısların ifadelerinde otomobili Şanlıurfa merkezde bulunan bir oto galericiye sattıklarını söyledikleri öğrenilirken, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, oto galeriye operasyon düzenledi. Operasyonda M.A.D., N.B., İ.D. ile A.D. gözaltına alındı. Şahıslar Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne götürülürken, iş yerinde arama yapılarak kamera kayıtları incelendi.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne götürülen şahısların otomobili yaklaşık 20 gün önce bir kişiye sattıklarını söyledikleri öğrenirken polislerin, otomobili satın alan şahısın bilgilerine satışta düzenlenen evraklardaki eksiklikler nedeniyle ulaşmakta zorluk çektiği ve soruşturmanın devam ettiği öğrenildi. Ayrıca otomobilin 25 Şubat'ta Şanlıurfa'dan Diyarbakır'a götürüldüğü iddia edildi.

Otomobili alan şahsın devrini üzerine almadığı ve bir miktar para verdikten sonra yaklaşık 6 bin lirayı ise sonradan vereceğini söylediği iddia edildi. Satılan otomobilin beyaz renkli 1994 model olduğu belirtildi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
    

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat! Bu Gece Araç Kullanacaklar İçin Uyarıdır! TÜRKİYE'DE ÜRETİLEN 1.000 TON MAKARNAYA İTALYA EL KOYDU!.. OF'lu Hoca Sonunda Döndü! RAHMİ TURAN YAZDI...BAHÇELİ ŞOKTA! Bunu da Yaptılar! O TERÖRİSTLER GÜYA "TERÖRİST DEĞİLMİŞ!".. Esad'dan Erdoğan'a Şok Suçlama ABD'DEN AKLA ZİYAN TÜRKİYE MESAJI !.. AKP ÇÖKTÜ!.. ANTALYA CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİNDEN AKIL ALMAZ TEHDİT!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
1 Milyon İşçiye Kötü Haber