Güvenlik
28 Mayıs 2017 ( 6128 görüntülenme )

FLAŞ!.. NAGEHAN ALÇI'DAN İNANILMAZ ÇIKIŞ!..

Milliyet’in hükümete yakınlığıyla bilinen yazarı Nagehan Alçı, SÖZCÜ hakkında yürütülen algı operasyonu ve iki arkadaşımızın tutuklanmasıyla ilgili tepki gösterdi.


 “Sözcü operasyonu ve tutuklamaları gibi işler Fetullah Gülen'in şu anki örgütsel stratejisi bağlamında tam istediği gelişmeler” diyen Alçı, FETÖ’yü kastederek ‘onların oyununu bozalım’ şeklinde bir çağrıda bulundu.

İşte Nagehan Alçı’nın yazısının o bölümü…

"FETÖ hepimizin ortak düşmanı. Marjinal bazı isimler hariç, bu ülkede yaşayan 80 milyonun nefret etmekte ittifak ettiği tek konu Fetullah Gülen meselesi. Fakat hepimizin birleştiği bu konuda bile toplum olarak birbirimizi yiyerek Gülen'in ekmeğine yağ sürüyoruz."

"Türkiye içinde onu ve örgütünü toplumun tamamı mahkûm etti. Bu iş bitti. Ama yurt dışında, içeride yaşanan yanlışlıklar yüzünden Gülen yeniden toparlandı ve yine kara propaganda faaliyetlerini artırarak yeni bir oyun kuruyor. Bu oyunun millet ve devlet olarak farkına varmak zorundayız…"

"Son iki haftadır ısrarla yazıyorum: Sözcü operasyonu ve tutuklamaları gibi işler Fetullah Gülen'in şu anki örgütsel stratejisi bağlamında tam istediği gelişmeler.
Oğuz Güven, Musa Kart, Turhan Günay gibi insanların FETÖ'den tutuklu olması Gülen'i bayram ettiren olaylar. "

"Hâkimler ve savcılara bir kez daha sesleniyor hatta yalvarıyorum: Lütfen hep birlikte Türkiye'nin yararını, Gülen'in zararını gözetelim, düşünelim, hesap edelim… Onların oyununu bozalım. Bu ülkede gerçek bir devlet aklına ihtiyacımız var."

Kaynak: Sözcü/ Milliyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ