Genel
08 Aralık 2016 ( 4124 görüntülenme )

Flaş!..Kılıçdaroğlu'ndan AKP'ye REST!..

Açık konuştu...

CHP Lideri Kılıçdaroğlu "Ülkemizin güçlenmesi rejimin güçlü bir demokrasi ile taçlandırılmasıyla olur, Türkiye Cumhuriyeti'ni tek adam diktasına çevirerek değil! Başkanlık bir rejim tartışmasıdır. Demokrasiden değil, diktadan yana olan hiç kimseye geçit vermeyeceğiz! Demokrasi bu ülkenin güvencesidir" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, resmi Twitter hesabında gündeme ilişkin decğerlendirmelerde bulundu. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümetin Gülen cemaati ile ilgili 'kandırıldık' sözleriyle ilgili "Herkes kandırıyor bunları. PKK kandırdı, IŞİD kandırdı, FETÖ kandırdı... Bunlardan AK değil olsa olsa Saf Parti olur" ifadelerini kullandı.

Başkanlık sistemine geçit vermeyeceklerinin altını çizen Kılıçdaroğlu "Ülkemizin güçlenmesi rejimin güçlü bir demokrasi ile taçlandırılmasıyla olur, Türkiye Cumhuriyeti'ni tek adam diktasına çevirerek değil! Başkanlık bir rejim tartışmasıdır. Demokrasiden değil, diktadan yana olan hiç kimseye geçit vermeyeceğiz! Demokrasi bu ülkenin güvencesidir" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ