Reklamlar
Anasayfa » Haber
14 Temmuz 2017 ( 817 görüntülenme )

FLAŞ!.. İSRAİL ENERJİ BAKANI'NDAN KRİTİK AÇIKLAMA!..

İSRAİL: BU YIL BORU HATTINA BAŞLIYORUZ

İstanbul’a gelen korsan İsrail Enerji Bakanı Yuval Steinitz, Türkiye ile iki ülke arasındaki doğalgaz boru hattının inşa sürecini görüştüklerini belirterek, "Görüşmeleri hızlandırmaya ve yıl sonundan önce boru hattının inşa edilmesini sağlayacak çatı anlaşmayı tamamlamaya karar verdik" dedi.

Steinitz, “bu yıl sonundan önce Türkiye ve İsrail arasındaki boru hattının inşa edilmesini sağlayacak hükümetler arası çatı anlaşmayı tamamlamaya çalışmaya karar verdik. Umarım, Sayın Albayrak, bu yıl sonuna kadar İsrail'e bu görüşmelerin hızlanmasını ve anlaşmanın tamamlanmasını sağlayacak bir ziyarette bulunur." dedi.

Davos’ta korsan İsrail’e tepkisini “One minute” diyerek gösteren Erdoğan, daha sonra da Mavi Marmara gemisinde 9 Türkiye vatandaşının şehit edilmesinin ardından İsrail ile ilişkilerini kesmişti.

Kaynak: FHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Almanya'dan Kaçak Darbeciler Hakkında ŞOK AÇIKLAMA! Erdoğan'dan Efkan Ala Açıklaması! Kriz Kapıda!.. RUSYA'DAN TEHDİT GİBİ AÇIKLAMA!.. TSK'dan Flaş Açıklama! ALMAN FEDERAL HÜKÜMETİ'NDEN ŞOK HAMLE!.. TÜRKİYE'NİN KONUŞTUĞU DEV DİLEKÇEDE NE VAR?.. KAPATILAN MEDYA KURULUŞLARI SATILIK!.. İran'dan Türkiye Açıklaması!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP'Lİ DÖRT BAKAN HAKKINDA SARSICI İDDİA!