Reklamlar
Anasayfa » Haber
14 Temmuz 2017 ( 806 görüntülenme )

FLAŞ!.. İSRAİL ENERJİ BAKANI'NDAN KRİTİK AÇIKLAMA!..

İSRAİL: BU YIL BORU HATTINA BAŞLIYORUZ

İstanbul’a gelen korsan İsrail Enerji Bakanı Yuval Steinitz, Türkiye ile iki ülke arasındaki doğalgaz boru hattının inşa sürecini görüştüklerini belirterek, "Görüşmeleri hızlandırmaya ve yıl sonundan önce boru hattının inşa edilmesini sağlayacak çatı anlaşmayı tamamlamaya karar verdik" dedi.

Steinitz, “bu yıl sonundan önce Türkiye ve İsrail arasındaki boru hattının inşa edilmesini sağlayacak hükümetler arası çatı anlaşmayı tamamlamaya çalışmaya karar verdik. Umarım, Sayın Albayrak, bu yıl sonuna kadar İsrail'e bu görüşmelerin hızlanmasını ve anlaşmanın tamamlanmasını sağlayacak bir ziyarette bulunur." dedi.

Davos’ta korsan İsrail’e tepkisini “One minute” diyerek gösteren Erdoğan, daha sonra da Mavi Marmara gemisinde 9 Türkiye vatandaşının şehit edilmesinin ardından İsrail ile ilişkilerini kesmişti.

Kaynak: FHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çözüm Süreci Artık Özel Harekat'ın Canını Sıkıyor! Denizli'de KAYYUM ŞOKU! FACEBOOK KULLANICILARINA ÖNEMLİ UYARI!.. Dikkat... TARIM DESTEĞİNDE SON GÜN 24 MART!.. Bak Sen Şu İşe; Can Dündar İkili Oynadı ve Sözüm Ona Erdoğan'ı kızdırdı! O Bölgeler Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi! Sessiz olun... Şehidimiz Geliyor... Bakırköy'de POLİS ALARMDA!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MOSKOVA'DA KRİTİK TOPLANTI!