Reklamlar
Anasayfa » Haber
12 Eylül 2017 ( 266 görüntülenme )

FLAŞ!.. FEYZİOĞLU'NA 'ADAY OLACAK MISINIZ' Diye Sordular..

Metin Feyzioğlu: BEN MİLLETİME HİZMETE TALİBİM


Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu,  Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili bir soruya "Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için Türk milletinin üstün menfaati için milletim çatıya çık gözcülük yap desin yaparım, aşağı in bekçilik yap desin yaparım, ama makama talip olunarak hizmet edilmez. Millete hizmete talip olursunuz, biz ona talibiz” dedi.

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Giresun Gazeteciler Derneği'nin davetlisi olarak geldiği Giresun'da basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Feyzioğlu, Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili bir soruya :

"BEN HİZMETE TALİBİM"

“Böyle yerlere talip olunmaz. Bu çok yüce bir makamdır. Ve yüce bir görevdir. Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için Türk milletinin üstün menfaati için milletim çatıya çık gözcülük yap desin yaparım, aşağı in bekçilik yap desin yaparım, ama makama talip olunarak hizmet edilmez. Millete hizmete talip olursunuz, biz ona talibiz. Başka da hiçbir talebimiz dün de olmadı, bugün de olmadı, yarın da olmayacak. Böyle bir yerin peşinde koşulmaz” yanıtını verdi.

Türk milletinin pusulası olma yolunda çalıştıklarını da dile getiren Feyzioğlu, 

‘PUSULA GÖREVİMİZİ YAPACAĞIZ’

“Türk milletine yılmadan, yorulmadan doğruları anlatmamız gerekmektedir. Türk milletinin kutup yıldızı, pusulası olmalıyız hepimiz. Biz buna soyunduk. Her türlü baskıya, tehdide ve engellemelere rağmen pusula görevimizi nefesimizin sonuna kadar yapacağız” diyerek konuşmasını tamamladı.

Feyzioğlu, daha sonra Giresun Baro Başkanlığı’na seçilen Soner Karademir'i de ziyaret etti.

Kaynak: DHA/ Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Irak'ta NOKTA OPERASYONU!.. TERÖRİSTLERDEN BOMBALI TUZAK!.. Rusya Harekete Geçti!.. Savaş Gemisi Yolda!.. VE ZARRAB RESTİ ÇEKTİ!... BAKANDAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI! Yaşar Okuyan Konuştu... AKP ŞAŞTI!.. O İlçe Başkanı İstifa Etti! ŞOK KOMİSYON RAPORU ORTAYA ÇIKTI... AKIL HEPTEN DURDU!.. Özgür Özel'den AKP'li Vekile ZİKZAK Şoku!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TÜRKİYE İÇİN SİLAH SEVKİYATI AÇIKLAMASI!