Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2392 görüntülenme )

FLAŞ! Erdoğan'dan Putin'e Mektup!

Yürür mü dersiniz...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'dan Rusya'ya tebrik.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e yazdığı mektupta Rus vatandaşlarının geçmiş Rusya Günü'nü kutladı ve Moskova ile Ankara'nın ilişkilerinin hak ettiği düzeye yükselmesini diledi. 

Rus haber ajansı Ria Novosti'de yer alan habere göre Erdoğan'ın tebrik mesajı şu şekilde:

"Tüm Türk halkının adına tüm Rus vatandaşlarının Rusya Günü'nü kutluyorum ve yakın zamanda Rusya ve Türkiye'nin ilişkilerinin hak edilen düzeye yükselmesini diliyorum. "

Aynı zamanda Başbakan Binali Yıldırım da Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev'e tebrik mektubu gönderdi. Yıldırım mesajında, yakın zamanda iki ülke arasındaki işbirliği ve ilişkilerin iki ülke halkının ortak çıkarları için gerekli düzeye ulaşmasını ümit ettiğini belirterek, "Rus vatandaşlarına refah diliyorum" ifadesini kullandı.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya Ağzındaki Baklayı Sonunda Çıkardı! Bakan Ağbal'dan FLAŞ VERGİ AÇIKLAMASI! BELÇİKA'DAN DİKKAT ÇEKİCİ MESAJ!.. Bakalım Davutoğlu Bu İşe Ne Diyecek BAKAN EROĞLU'NDAN DEPREM AÇIKLAMASI! Bahçeli'den Terör Saldırılarıyla İlgili TWEET! 1 Kasım 2015 Seçim Sonuçları Sedat Peker’den ‘Koruma’ Açıklaması

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MHP'den Çözüm Sürecine İlk Şart!