Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 25645 görüntülenme )

FLAŞ!.. ERDOĞAN'IN AÇIKLAMASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..

ERDOĞAN: DERSANELER KAPATILDI DİYE DARBEYE KALKIŞTILAR 


Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde konuşan Erdoğan, darbe girişiminin sebebini açıkladı. 

Erdoğan, "Dershanelerin kapatılmasını hazmedemediler, kalkışma o yüzden oldu" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde konuştu. 

"DERSANELER KAPATILDI DİYE DARBEYE KALKIŞTILAR"

Erdoğan, "Artık her ilimizde üniversitemiz var. Çocuklarımız başka şehre gitmek zorunda kalmıyor. Bakın FETÖ'nün ilk saldırısı buradan geldi. Kaynak ellerinden alındı. Oradan büyük bir kaynak vardı. Asgari 1 milyar oradan kazanıyorlardı. Musluk kapatılınca çılgına döndüler. Darbe girişimine bundan dolayı geldiler. Bu durum dershaneler konusunda tavrımızın ne derece doğru olduğunu göstermiştir" dedi.

Erdoğan konuşmasında gençlere yönelik olarak ise, "Artık reformları, devrimleri siz yapacaksınız. Türk milletinin ne kadar güçlü olduğunu dünyaya siz göstereceksiniz. Bakın darbe demiyorum ha, devrim diyorum" açıklamasını yaptı.
Erdoğan darbe girişiminin sebebini açıkladı
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akıncı Üssü'nün Adı Değiştirildi! Öğrencilere Müjde! Tatil Geliyor... Gazete Saldırısının Altından "BÖG" Çıktı İşçilerin büyük direnişi... Eski Adalet Bakanından Hükümete BÜYÜK UYARI!.. AKŞENER’İN SEÇİM TAHMİNİ TÜRKİYE’Yİ SARSACAK! DARBE DAVASININ KİLİT İSMİ MEHMET DİŞLİ KONUŞTU... ÖĞRENCİ VELİLERİNİN DİKKATİNE...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PKK’dan operasyon açıklaması