Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 25542 görüntülenme )

FLAŞ!.. ERDOĞAN'IN AÇIKLAMASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..

ERDOĞAN: DERSANELER KAPATILDI DİYE DARBEYE KALKIŞTILAR 


Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde konuşan Erdoğan, darbe girişiminin sebebini açıkladı. 

Erdoğan, "Dershanelerin kapatılmasını hazmedemediler, kalkışma o yüzden oldu" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde konuştu. 

"DERSANELER KAPATILDI DİYE DARBEYE KALKIŞTILAR"

Erdoğan, "Artık her ilimizde üniversitemiz var. Çocuklarımız başka şehre gitmek zorunda kalmıyor. Bakın FETÖ'nün ilk saldırısı buradan geldi. Kaynak ellerinden alındı. Oradan büyük bir kaynak vardı. Asgari 1 milyar oradan kazanıyorlardı. Musluk kapatılınca çılgına döndüler. Darbe girişimine bundan dolayı geldiler. Bu durum dershaneler konusunda tavrımızın ne derece doğru olduğunu göstermiştir" dedi.

Erdoğan konuşmasında gençlere yönelik olarak ise, "Artık reformları, devrimleri siz yapacaksınız. Türk milletinin ne kadar güçlü olduğunu dünyaya siz göstereceksiniz. Bakın darbe demiyorum ha, devrim diyorum" açıklamasını yaptı.
Erdoğan darbe girişiminin sebebini açıkladı
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TBMM Başkanı Rabıta'dan mı Çıkacak? Suriye Masası'nda Bir Kriz Daha! Milli Savunma Bakanlığı'ndan TÜRK ASKERİ ve IŞİD PROPAGANDASI AÇIKLAMASI! Yeni Yılla Birlikte Sigaraya Zam Geldi MUŞ'TA BOMBALI SALDIRI İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan SON DAKİKA AÇIKLAMASI! Dikkat!.. Cihazınızdaki Saati Ayarlamayı Unutmayınız... Özge Uzun TRT’den Kovuldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşe Bakın! Bu İşe Adalet Bakanı da ŞAŞIRMIŞ!