Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 25651 görüntülenme )

FLAŞ!.. ERDOĞAN'IN AÇIKLAMASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..

ERDOĞAN: DERSANELER KAPATILDI DİYE DARBEYE KALKIŞTILAR 


Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde konuşan Erdoğan, darbe girişiminin sebebini açıkladı. 

Erdoğan, "Dershanelerin kapatılmasını hazmedemediler, kalkışma o yüzden oldu" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde konuştu. 

"DERSANELER KAPATILDI DİYE DARBEYE KALKIŞTILAR"

Erdoğan, "Artık her ilimizde üniversitemiz var. Çocuklarımız başka şehre gitmek zorunda kalmıyor. Bakın FETÖ'nün ilk saldırısı buradan geldi. Kaynak ellerinden alındı. Oradan büyük bir kaynak vardı. Asgari 1 milyar oradan kazanıyorlardı. Musluk kapatılınca çılgına döndüler. Darbe girişimine bundan dolayı geldiler. Bu durum dershaneler konusunda tavrımızın ne derece doğru olduğunu göstermiştir" dedi.

Erdoğan konuşmasında gençlere yönelik olarak ise, "Artık reformları, devrimleri siz yapacaksınız. Türk milletinin ne kadar güçlü olduğunu dünyaya siz göstereceksiniz. Bakın darbe demiyorum ha, devrim diyorum" açıklamasını yaptı.
Erdoğan darbe girişiminin sebebini açıkladı
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

RUSYA'DAN BÜYÜK GÖZDAĞI! Komşuda Çatışma! Türkiye, Irak İlişkilerinde Kritik Gelişme! İlker Başbuğ'dan KAMUOYUNA ÇARPICI MESAJ! İZMİR'DE PATLAMA! TÜRKİYE İÇİN SİLAH SEVKİYATI AÇIKLAMASI! AKP'Lİ VEKİLİN İFTAR YEMEĞİNDE BÜYÜK KAVGA!.. ŞOK İDDİA! Gaziantep'te Büyük Patlama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PUTİN'DEN KRİTİK AÇIKLAMA!