Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mart 2017 ( 3369 görüntülenme )

FLAŞ!.. ERDOĞAN BAKINIZ KİME DEVLET NİŞANI VERİYOR...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine yarın Türkiye'ye resmi ziyarette bulunacak olan el Sabah'a, Devlet Nişanı tevcih edilecek.

Kuveyt Emiri Şeyh Sabah Ahmed Cabir el Sabah, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine yarın Türkiye'ye resmi ziyarette bulunacak.
El Sabah'ın 22 Mart'a kadar sürecek ziyareti sırasında kendisine, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Devlet Nişanı tevcih edilecek.

"İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALANACAK"


Kuveyt Emiri el Sabah ile iki ülke arasında müzakereleri tamamlanan çeşitli alanlardaki iş birliği anlaşmalarının imzalanması öngörülüyor. Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, "İkili ve bölgesel konuların ele alınacağı söz konusu ziyaret, halihazırda mükemmel düzeyde ilişkilere sahip olduğumuz Kuveyt ile gerek ikili gerek Körfez İşbirliği Konseyi kapsamında iş birliğimizin daha da geliştirilmesine katkı sağlayacaktır" ifadeleri yer aldı.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Askere mayınlı tuzak! Türkiye'yi Savununca İhraç Ettiler TSK’dan Ağrı açıklaması MHP Erzurum Milletvekili AYDIN'dan MUHTEŞEM ÇIKIŞ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mhp'de Engin Alan Şoku