Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Ağustos 2017 ( 2531 görüntülenme )

FLAŞ!.. DEV İHALE AÇIKLANDI... BAKIN KİM KAZANDI!..

TSK’nın dev araç ihalesinin sahibi Ethem Sancak’ın oldu


Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) ile Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaçlarını karşılamak üzere AKP MKYK üyesi Ethem Sancak'ın sahibi olduğu BMC ile 529 adet Taktik Tekerlekli Araç alımı için sözleşme imzaladı.

Savunma Sanayii Müsteşarlığı’ndan yapılan açıklamada, terörle mücadelenin yoğun olarak sürdürüldüğü bölgelerde;
Türk Silahlı Kuvvetleri birliklerinin operasyonel kabiliyetlerini arttırmak maksadıyla, Müsteşarlık tarafından 529 adet Taktik Tekerlekli Araç alımı planlandığı belirtildi.

Müsteşarlığa sunulan teklifin değerlendirilmesi çerçevesinde yürütülen faaliyetler tamamlanarak TTA-2 Projesi'nin Ana Yüklenici firması olarak BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BMC) ile ortak çalışma yürütülmesi hususunda mutabakat sağlandığı vurgulandı.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Diyarbakır'da Polis Aracına Bombalı Saldırı Bülent Arınç'tan Gündemi Sarsacak İddia: ERDOĞAN'IN HABERİ VARDI! ŞOK!.. ERDOĞAN Öyle Bir Seferberlik İlan Etti ki... AKILLAR İYİ KARIŞTI! Şehzadeler Kentinden İyi Haber! HDP seçim minibüsüne silahlı saldırı! BAHÇELİ'YE SAMSUN'DAN KURŞUN GİBİ TEPKİ FLAŞ!.. Meclis Darbe Komisyonu FETÖ'NÜN SİYASİ AYAKLARINI AÇIKLADI!.. KUZEY KORE YİNE DÜNYA GÜNDEMİNDE!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İP KOPTU!.. İRANLI DİPLOMATLARA SINIR DIŞI!