Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Mart 2017 ( 3124 görüntülenme )

FLAŞ!.. BAŞBAKAN'dan "ABİDİK GUBİDİK" AÇIKLAMASI !..

Başbakan Yıldırım'dan Sinop'taki 'Abidik gubidik'e sözleriyle ilgili açıklamada bulundu.


Başbakan Binali Yıldırım, Sinop'taki konuşmasında söylediği "Seçimde mevcut sisteme göre siz hükümeti seçemiyorsunuz, sadece meclisi seçiyorsunuz. Kim bakan olacak kim başbakan olacak buna karar veremiyoruz. Sonra orada abidik gubidik bir takım işler oluyor. Bir bakıyorsunuz hiç aklımıza gelmeyen biri Başbakan olmuş" sözlerine ilişkin konuştu.Yıldırım, şunları söyledi:

"Onlar konuşur, AK Parti yapar. Onlar da çalışıyor da boşa çalışıyor. Kafa yanlış işlere çalışıyor. Laf üretmek için çalışıyorlar. Hani ben diyordum ya 'hükümeti abidik gubidik yaparlar, başbakan değiştiriyorlar.' İşte o günlerde oldu. Çiller - Erbakan döneminde biliyorsunuz, Türkiye'nin en fazla oy almış iki partisinin başlarına görev vermedi o zamanki cumhurbaşkanı, arkasında bir kişi olmayan milletvekiline verildi. Öyle olmadı mı? Yalım Erez'e vermedi mi? 28 Şubat sürecini orada başlatmadılar mı? Geçmişi bilmeyen geleceği inşa edemez. Biz geçmişimizi de biliyoruz, geleceğe de emin adımlarla yürüyoruz."

İZMİR MARŞINI EVET MARŞI YAPTILAR!

Bergamalılardan destek isteyen Başbakan Binali Yıldırım,
Şakran'da da vatandaşları selamlayıp Aliağa Enka Spor Salonu'nda, STK üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Aliağa'da gençler, 'İzmir'in dağlarında çiçekler açar' marşını Evet'e çevirdi, 'İzmir'in dağlarında çiçekler açar. Bütün sandıklardan evet'ler çıkar' diye söyledi.

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'den MHP'ye Alay Eder Gibi Teklif! 'Rus Krizi Rus Çiftçisini Vuracak' 7 İLDE BÜYÜK KESİNTİ!.. PKK İçin Karar Çıktı! Bakınız Ortalık Nasıl Karıştı... Birleşmiş Milletler'den Kuzey Kore'ye Uyarı Niteliğinde Karar! İşte PYD'yi Vuran Obüsler! Yüzde yüz TÜRK MALI diyen AKP, Tuzla'da TÜRK JİP üretimini durdurdu... O İSİM İSTİFA ETTİ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BAŞBAKAN KİME YALANCI PEYGAMBER DEDİ