Reklamlar
Anasayfa » Haber
10 Eylül 2017 ( 496 görüntülenme )

FLAŞ!.. BAKAN SOYLU'DAN "KOL SAATİ" BENZETMESİ!

İçişleri Bakanı Soylu, "Bizim İHA'lar 100 bin metreden bu teröristlerin kol saatlerini bile görüyor. Kol saatlerini, markalarını bile görüyor. "" dedi.


Bakan Soylu, AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanlığının 6. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, “öyle bir kabiliyet oluşturduk ki ifade etmek istiyorum, dünyada ancak iki ülkede böyle kabiliyet var." ifadesini kullandı.

Terörle mücadeleye değinen Soylu, şöyle devam etti: 

"KATMERLEYE KATMERLEYE GİDİYORUZ"

"Terörle mücadele ediyoruz değil mi? Hem de önemli bir şekilde mücadele ediyoruz ve şunu açık söylüyorum; özellikle terör kabiliyetimiz çok gelişti. Bir taraftan zırhlı araçlarımızdan evlatlarımızın elindeki teknik donanımlara kadar, şu anda terörle mücadele konusunda Allah'ımıza şükürler olsun, en ufak bir eksikliğimiz yok. Tam tersi, üzerini ciddi şekilde katmerleye katmerleye gidiyoruz."

Soylu, "Dağda bir taraftan bir tarafa geçmeye korkuyorlar" ifadesini kullanarak, şunları söyledi: 

"100 BİN METREDEN KOL SAATLERİNİ BİLE GÖRÜYORUZ"

"Çünkü bu insansız hava araçlarına bugün niye kafayı taktılar biliyor musunuz? İnsansız hava araçları yukarıdan, 100 bin metreden bu teröristlerin kol saatlerini bile görüyor. Kol saatlerini, markalarını bile görüyor. "

"DÜNYADA SADECE İKİ ÜLKEDE VAR"

"Bizim milli sanayimiz olmasa milli insansız hava aracımız olmasa milli silahlı İHA'mız olmasa… O kadar iddialı bir şey söylüyorum, çok net ve açık, biz öyle bir kabiliyet oluşturduk ki bir oluşturduğumuz İHA'larla ve silahlarla, iki onlarla ilgili yetiştirdiğimiz personelle donanımla ve teknolojiyle öyle bir kabiliyet oluşturduk ki ifade etmek istiyorum, dünyada ancak iki ülkede böyle kabiliyet var."

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. EMNİYET DARMADAĞIN!.. BİNLERCE POLİS AÇIĞA ALINDI!.. ABD'den Irak Hamlesi! ALÇAKLIĞA BAK!.. ATATÜRK'ÜN BÜSTÜNE SALDIRDI! ŞOK! Havan Mermisi Düştü FLAŞ!.. KATAR KRİZİ BİTTİ!.. BAKIN KİM GELMİŞ... Almanya'dan VİZELERE ASKI!.. FLAŞ!.. Özel Temsilci Mc GURK'tan Bİ GARİP TÜRKİYE MESAJI!.. Suriye'de Askerimize Saldırı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
EL BAB'ta ASKERLERİMİZE SALDIRI!