10488 görüntülenme31 Mart 2017
AKP'Yİ KORKUTAN İŞTE BU SLOGAN: BAŞBAKAN MERAL!..

Gittiği her il ve ilçede saldırı ve engellemeyle karşılaşan MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener'e bir engelleme de Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'nde geldi. 

Akşener'in yapacağı etkinliğe akın eden binlerce Lüleburgazlı, toplantının yapılacağını salona sığmadı. Bunun üzerine etkinliğe dışarıda devam etmek isteyen Meral Akşener, emniyet güçleri tarafından engellendi.Yetkililerle yapılan görüşmelerden sonuç çıkmayınca, Akşener etkinliğine toplantı salonunda devam etmek zorunda kaldı.

MHP Genel Başkan adayı Akşener'in konuşma yapmaya başlasıyla birlikte, toplantı yaptığı salonun kapısı kilitlendikten sonra kepenkleri indirildi ve dışarıda Akşener'i bekleyen binlerce vatandaş dağıtılmak istendi.

Toplantıya başlarken konuyla ilgili açıklama yapan Akşener, "Çok değerli Burgazlılar... Sizlerle bir arada olmak için yandım tutuştum fakat malum küçük bir salon bulundu. Dışarıda, meydanda buranın iki katı kadar Lüleburgazlı var. Hiç değilse buradaki konuşmamızın oradaki hemşerilerime ulaştırılabilmesi için yapılan bütün gayretler maalesef netice veremedi. 

Bizatihi savcının, bizatihi Emniyet'in, bizatihi Kaymakam beyin ısrarı neticesiyle şu anda kapılarımız kapalı, kilitli. Ben eski İçişleri Bakanı'yım, bütün polisler benim evladımdır. Şu anda dışarıdaki insanların dağılmasını sağlayabilmek için bu salona giriş çıkışları yasaklamak suretiyle kapıları kilitlediler. Allah korusun bir kaza olsa onca insanın canı tehlikede. Allah bunları bildiği gibi yapsın" ifadelerini kullandı.
Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ