Reklamlar
Anasayfa » Haber
03 Haziran 2017 ( 2401 görüntülenme )

FLAŞ!.. AVRUPA'DA DÖRDÜNCÜYÜZ...

TÜRK TARAFTAR SIRALAMADA DÖRDÜNCÜ

Şampiyonlar Ligi'nin resmi sponsorlarından olan Mastercard tarafından Avrupalı taraftarlar arasında yapılan bir araştırmanın sonuçları Galler'in başkenti Cardiff'teki final maçı öncesi açıklandı.

Bu araştırmaya göre, İngilizler, takımları için göze alabildikleri bağlamında 'en tutkulu taraftarlar' olarak öne çıkıyor.

Listede İngilizler'in arkasında İspanyollar, onların arkasında İtalyanlar yer alırken, Türkler, Almanlar'ın üzerinde 4. sırada yer aldı.

'En tutkulu taraftar' sıralaması, bir karşılaşma için harcanan para, yapılan mesafenin yanı sıra 'bir karşılaşma için ilişkiyi feda etmek' gibi sosyal faktörler göz önünde tutularak da oluşturuldu.

BALAYINI İPTAL ETMEYE RAZILAR

'12. Adam' isimli araştırmanın sonuçlarına göre beş Türk taraftan biri, Şampiyonlar Ligi maç bileti için balayını iptal etmeye hazır olduğunu açıkladı.

Toplam 10 bin 500 kişinin verdiği cevaplardan yola çıkılarak yapılan araştırmaya göre Türk taraftarlar, 'bir karşılaşma için harcanan en yüksek meblağ' başlığında ortalama 608 sterlin ile ortalama 343 sterlin harcayan İngilizler'in oldukça önünde yer alıyor.

Kaynak: Sputnik News

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BİR GENERAL DAHA İSTİFA ETTİ Mit Tırlarına Benzer Bir Vaka da İngiltere'de Ortaya çıktı! Dikkat!.. ŞİŞE CAM'DA NELER OLUYOR... Kuzey Kore'den GÖVDE GÖSTERİSİ! Örtülü Ödenekte Rekor Üstüne Rekor Kırılıyor OHAL'DEN OLAĞANÜSTÜ İKİ KARAR!.. Dikkat! Sosyal Medyada Büyük Kışkırtma! ŞOK!.. TÜRKİYE'NİN EFSANE MARKASI İFLASTA!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Flaş! ABD Savunma Bakanlığı: Elimizde Kanıt Var!