Politika
23 Mart 2017 ( 8163 görüntülenme )

FLAŞ!.. ALPERENLERE BÜYÜK ÇAĞRI!..

ALPERENLER YANLIŞA EVET DEMEZ


BBP YİK Başkanı Hakkı Öznur, referandum sürecinde ve BBP Lideri Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehit düştüğü 25 Mart tarihi öncesi Alperenlere birlik çağrısında bulundu.

Hakkı Öznur mesajında, “Alperenler bloklaşmanın, kutuplaşmanın karşısındadır, gerilimin taraflarından değildir. Alperenler ayrıştırıcı, ötekileştirici değil, birleştirici ve bütünleştiricidir. Alperenler yanlışa evet” demez” dedi.

Ülkede gerilimlerin devam ettiğine vurgu yapan Öznur, Alperenlerin iç ve dış mihrakların kirli ve karanlık oyunlarına karşı dikkatli ve uyanık olmaları gerektiğini söyledi. 

Öznur şunları kaydetti:
“Bugünün hayallerini yarının gerçeklerine dönüştürmek bizim irademize, çabalarımıza ve kararlılığımıza bağlıdır. İrade savaşını mutlaka kazanmalıyız. Ateşler içinden geçen kavgayı, nehirlerin denizlere kavuşması sabrıyla bugünlere taşıyanlar asla yılgınlığa düşmezler. Çile varsa, zafer de vardır. 

Can verilerek, kan verilerek, nice ağır bedeller ödenerek biriktirilen yüce değerlerin heba edilmesine hiçbir Alperen izin vermez. Vermemelidir de. Her zaman Alperen ahlakına uygun hareket edeceğiz.”

Hakkı Öznur, "Alperenler parti devletine, istihbarat devletine, mafya devletine, tek adam devletine, oligarşik devlete boyun eğmez, eğilmez, teslim olmaz" dedi.

Bütün Alperenleri bu süreçte hassas olmaya çağıran Öznur, “Camiamızı birbirine düşürmeye ve dava arkadaşlarımızın arasını açmaya yönelik fitne ve fesada yol açacak çirkin sözleri ifadeleri yayınlamamalıdır. Bu hareketin aziz evlatları buna dikkat etmeli, birbirlerini kıracak, üzecek yazılar yazmamalı ve yazanları da uyarmalı, Alperen ahlakına uygun davranmalarını mutlaka tavsiye etmelidir” diye konuştu.

Bu sıkıntılı süreci camianın birlik ve beraberlik içinde aşacağını dile getiren Öznur sözlerini şöyle tamamladı:“Sabır, tevekkül ve çelikleşmiş irademizle her türlü kumpasların, operasyonların, kirli ve karanlık oyunların üstünden dün olduğu gibi, bugün de geleceğiz.”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ