Reklamlar
Anasayfa » Haber
06 Nisan 2017 ( 217952 görüntülenme )

FLAŞ!.. AKŞENER SON ANKET SONUCUNU AÇIKLADI!..

AKŞENER: HAYIR ÖNDE

Referandum çalışmaları kapsamında Muş’a gelen Meral Akşener, basın toplantısında gündeme ait açıklamalarda bulundu. 

Bir hafta önce yapılan en son ankete göre, ülke genelinde yüzde 55 hayır, yüzde 45 evet olduğunu ifade eden Akşener, anket için kapı çalanların güç durumda olduklarını bildirdi. 

Eskiden anket için çalınan 10 kapıdan 8’inin açıldığını, şimdi ise 10 kapıdan 8’inin açılmadığına dikkati çeken Akşener, şunları söyledi:

“Ağır bir korku ve baskıya dayanan, buna Ak Partiye anket yapan firmalar da dahil böyle bir tespit var. Özellikle ‘tarafsızım’ diyenlerin çokluğu, esasında ‘hayır’ tercihinin olduğu, lakin ailesinin ve çocuğunun işinden olacağı korkusu sebebiyle fikrini söylemediğine dair bir kanaat var, sürprizler var. "

"%55 HAYIR %45 EVET"

"Kararsızlar dağıtıldıktan sonra yüzde 55 hayır, yüzde 45 evet. Ben hayır’ın açık ara önde olacağına inanıyorum. 7 Haziran sonuçlarıyla Adalet Kalkınma Partisi karşılaşabilir onu gözlemledik, sahada. Yüzde 12 oy almış MHP’nin bu yüzde 12’nin yüzde 80’inin hayır diyeceğini iddia ediyorum ben. Bunu dikkatle söylüyorum, yüzde 80 MHP seçmeni hayır oyu verecek.”
Image result for akşener
Kaynak: Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul'da 24 Saatlik Su Kesintisi Muammer Güler’in oğlu iflas etti DİKKAT!.. ÜÇ BÜYÜK UYARI!.. ÖZDAĞ'DAN KAMUOYUNA DİKKAT ÇEKİCİ DUYURU! Doğan Holding Temsilcisine Gözaltı! Siirt-Bingöl ve Mardin'de Olay! ŞOK! Meğer ABD ON YILDIR YANLIŞ İSTİHBARAT Veriyormuş... Facebook Kullanıcılarının DİKKATİNE!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İçişleri Bakanı Ala'dan IŞİD TEPKİSİ!