Reklamlar
Anasayfa » Haber
06 Nisan 2017 ( 217825 görüntülenme )

FLAŞ!.. AKŞENER SON ANKET SONUCUNU AÇIKLADI!..

AKŞENER: HAYIR ÖNDE

Referandum çalışmaları kapsamında Muş’a gelen Meral Akşener, basın toplantısında gündeme ait açıklamalarda bulundu. 

Bir hafta önce yapılan en son ankete göre, ülke genelinde yüzde 55 hayır, yüzde 45 evet olduğunu ifade eden Akşener, anket için kapı çalanların güç durumda olduklarını bildirdi. 

Eskiden anket için çalınan 10 kapıdan 8’inin açıldığını, şimdi ise 10 kapıdan 8’inin açılmadığına dikkati çeken Akşener, şunları söyledi:

“Ağır bir korku ve baskıya dayanan, buna Ak Partiye anket yapan firmalar da dahil böyle bir tespit var. Özellikle ‘tarafsızım’ diyenlerin çokluğu, esasında ‘hayır’ tercihinin olduğu, lakin ailesinin ve çocuğunun işinden olacağı korkusu sebebiyle fikrini söylemediğine dair bir kanaat var, sürprizler var. "

"%55 HAYIR %45 EVET"

"Kararsızlar dağıtıldıktan sonra yüzde 55 hayır, yüzde 45 evet. Ben hayır’ın açık ara önde olacağına inanıyorum. 7 Haziran sonuçlarıyla Adalet Kalkınma Partisi karşılaşabilir onu gözlemledik, sahada. Yüzde 12 oy almış MHP’nin bu yüzde 12’nin yüzde 80’inin hayır diyeceğini iddia ediyorum ben. Bunu dikkatle söylüyorum, yüzde 80 MHP seçmeni hayır oyu verecek.”
Image result for akşener
Kaynak: Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

IŞİD bahane PKK şahane mi oluyor... Bahçeli'den ERKEN SEÇİM ÇIKIŞI! İLKER BAŞBUĞ KONUŞTU... VE AKILLAR ÇOK KARIŞTI!.. Elektrik Dağıtım Şirketleri İşi İyice Azıttı! Türkiye-Rusya Arasında Önemli Gelişme! Şanlıurfa'da DEPREM! Erdoğan'dan flaş Bahçeli Açıklaması 'Suriye, Hava Sahasını İhlal Eden Uçakları Düşürecek'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MHP'DE KARAR ALINDI; TÜZÜK DEĞİŞTİRİLDİ!