Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Eylül 2017 ( 1536 görüntülenme )

FLAŞ!.. AKP'DEN ABD'YE İNANILMAZ MESAJ: BUNU FETÖ YAPTI!

GÜL: BUNU FETÖ YAPTI

Adalet Bakanı Gül, ABD'de Rıza Sarraf'ın İran'a yönelik Amerikan yaptırımlarını delmek, banka dolandırmak ve kara para aklamak suçlarıyla tutuklu yargılandığı davaya eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın da dahil edilmesine tepki gösterdi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Çağlayan'ın davaya dahil edilmesinin 'büyük bir skandal olduğunu' savunurken şu ifadeleri kullandı:

"BUNU FETÖ YAPTI"

"Türkiye'de eski bakanlık yapmış arkadaşımız ve ilgililerle ilgili, vatandaşlarımızla ilgili yapılan bu iddianamelerin hukuki bir tarafı bulunmamaktadır. Bu iddialar aslında Türkiye'de Türk Devleti'ni ele geçirmeye çalışan FETÖ terör örgütü mensuplarınca kullanılmış, atılmış bir sakızdır. 

"HUKUK DEVLETİ AÇISINDAN AĞIR SKANDAL"

Bu sakızı alıp çiğnemeye çalışmak gerçekten hukuk devleti bakımından, hukuk açısından çok büyük bir skandaldır. Ben bunun Amerika Birleşik Devletinin hukuk sisteminin itibarına gölge düşüreceğine inanıyorum."

Kaynak: Sputnik News

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika! Karkamış'a Havan Mermisi ŞOK!.. PKK VURDU GEÇTİ GİTTİ... YAZIKLAR BİZE!.. FLAŞ!.. "FETÖ'DEN MAĞDUR OLDUM" DİYENLERİN DİKKATİNE... AP'nin Türkiye KARARI! İSTANBUL'DA DEV OPERASYON! REŞAT PETEK RAPORU AÇIKLADI... ORTALIK HEPTEN KARIŞTI!.. ŞOK!.. DONANMA VE JANDARMA'DA PEŞ PEŞE ATAMALAR!.. Almanya'da BOMBA OPERASYONU!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP İlçe Başkanı'na Silahlı Saldırı!