Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Aralık 2016 ( 15662 görüntülenme )

FAZIL SAY'ın Konserinde SALDIRI! Hem de SATIRLA!

Konsere Satırlı saldırı...


Olay saat 19:30 sıralarında İzmir Adnan Saygun Kültür Merkezi’nde yaşandı.

Dünyaca ünlü piyano sanatçısı Fazıl Say konseri için İzmirliler kültür merkezine akın etti.

Konsere gelen vatandaşlar salona alınırken birdenbire eli satırlı bir şahıs halkın arasına daldı. Meczubun “Allahu ekber” diyerek tekbir getirmesi üzerine korkuya kapılan vatandaşlar şahsı canlı bomba zannetti.

Elindeki satırı etrafa savuran saldırganın “Bu konser yapılamaz” diye bağırdığı duyuldu. Panik içindeki vatandaşlar salona kaçtı.

Kültür merkezinde görev yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi personeli, kapıları kapatarak saldırganın içeri girmesini önledi ve etkisiz hale getirdi.

Daha sonra olay yerine polis ekibi gelerek saldırganı gözaltına aldı. Saat 20:00’de başlaması planlanan konser bu olay nedeni ile 15 dakika geç başladı. Konseri izleyenler arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da vardı.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Feyzioğlu'ndan SERT YANIT! BAKTILAR NE YAPSALAR NAFİLE!.. İSTANBUL'DA PANKARTLARA SALDIRDILAR!.. Ateşin İçindeki Komiserden Yürek Yakan Mektup Osmanlı İsrail ile ittifak kurmamıştı... IŞİD'den yeni taktik! Kadın savaşçılar Şamil Tayyar'dan garip açıklama FLAŞ!.. Kılıçdaroğlu ile Akşener Bir Araya Geliyor... Dicle'de Tabura Bombalı Saldırı! Son Bilgiler...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şok! Asgari Ücret Derdi İşvereni Gerdi!