943 görüntülenme24 Haziran 2019
Terörist katil Osman Öcalan TRT'ye çıktı. Osman Öcalan, PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın İmralı'dan servis edilen mektubunu ve İstanbul seçimi ile ilgili görüşlerini TRT ekranlarından aktardı.

SARIZEYBEK: ’74 ASKERİMİZ KATİLİNİ TRT’YE ÇIKARDILAR

PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın 23 Haziran'a ilişkin çağrıda bulunmasının Anadolu Ajansı tarafından servis edilmesinin ardından bir skandal da TRT'de yaşandı. TRT Kürtçe kanalı ,Şemdinli’de ’74 askerimizin katili’ ve 90’lı yıllarda yapılan karakol baskınlarını yapan Abdullah Öcalan’ın kardeşi Osman Öcalan’ı ekrana çıkardı. Osman Öcalan’ın gizli tanıklığı ile yüzlerce Türk Subayı haksız yere suçlanmış, Osman Öcalan mahkemelerde gizli tanık olarak ifadeler vermişti.

SARIZEYBEK: ‘YERİ BELLİ İNİ BELLİ BU KATİL NEDEN YAKALANMIYOR’

Terörün zirve yaptığı 90’lı yıllarda on yıl boyunca dağlarda teröre karşı mücadele eden emekli albay Erdal Sarızeybek çok ağır konuştu. Sarızeybek ‘’Bu yapılan TRT açısından suçtur. Bu yapılana gözyummak İçişleri Bakanlığı açısından suçtur. 74 askerimizin katilini bu hükümet aramı yor mu? Hakkında açılmış bir dava yok mu? Cumhuriyet savcılarını görmüyor mu? Dedi.

AKİT TV DE DAHA ÖNCE BU KATİL İLE ÖZEL RÖPORTAJ YAPMIŞTI


Temmuz 2018'de Akit’in haberi şöyle; "Akit TV'de Sabri Balaman'ın sunduğu Gündem Özel programının konuğu APO'nun kardeşi Osman Öcalan'dı. Kerkük'te yaşayan Osman Öcalan Akit TV'de dün akşam yayınlanan özel röportajında PKK'nın iç yüzünü ve geri planda yaşananları tüm çıplaklığıyla deşifre etti."

SARIZEYBEK: BU BİR SUÇ DUYURUSUDUR

Buradan İçişleri ve Adalet Bakanlığına sesleniyoruz, 74 askerimizin katilini ekraenlara çıkartanlar hakkında işlem yapın. Bu katil hakkında dava açın, tutuklama müzekkeresi çıkarın, yargılayın ve HAKKETTİĞİ CEZAYI VERİN!.

Delil mi arıyorsunuz, işte ben huzurlarınızdayım ve gizli tanık değilim, ben Canlı tanığım milletimizin huzurunda!

Erdal Sarızeybek

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ