İNCE: "MİTİNGE GELİRKEN ÜÇ KİŞİYE DE BERABERİNİZDE GETİRİN"

İNCE: 'CUMHURİYET TARİHİN EN BÜYÜK MİTİNGİ OLACAK"

Halk Arenası'nda konuşan Cumhurbaşkanı Muharrem İnce, vatandaşlara önemli bir çağrıda bulundu. Halkın sandıklara sahip çıkmasını isteyen İnce, " Sandık başlarından ayrılmayın. Sonra seçim kurullarının önüne gelin. Ben Pazar sabahı Yalova'da oyumu kullanıp Ankara'da YSK'nın önünde bir sandalyede oturup bekleyeceğim" dedi.

Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Halk Arenası’nın bu haftaki konuğu CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce oldu. Yoğun ilgilinin olduğu programda konuşan İnce, halka sandık çağrısında bulundu. İnce şöyle devam etti:

“Mitinge geliyorsunuz, değil mi? Yani ‘Akşamdan Muharrem İnce'yi dinledik, yarın gitmeye gerek yok' demeyin sakın. Hem üç kişiyi ikna edecesiniz ya hem de yarın gelirken üç kişi ile birlikte gelin. En son şunu söyleyeyim, yarın ben İstanbul'da cumhuriyet tarihinin en büyük mitingini bekliyorum. Cumhuriyet tarihinin en büyük mitingini.”

“NE DERLERSE DESİNLER SANDIKLARI TERK ETMEYİN”
“Seçim günü yüzde 68 Erdoğan önde diye yandaş kanallarda, TRT’de haberler yapılacak” diyen İnce, “Referandumda yüzde 65’de başlamışlardı sonra düşmüşlerdi aynı numarayı yapacaklar. Sizin moraliniz bozulacak, sandıkları terk edeceksiniz onlar da çalacak plan bu. Sizlerden isteğim Cumartesi akşamdan okulların bahçesinde yatın ne olacak? Gün ışımadan okulların bahçesinde olun. Bir gün uyumayın bir şey olmaz. Sandık başlarından ayrılmayın. Sonra seçim kurullarının önüne gelin.”

“YSK’NIN ÖNÜNDE OTURACAĞIM”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ