Reklamlar

EVET'e İTİRAZ EDEN MÜŞAHİT BAYANA SALDIRININ GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI...

3781 görüntülenme 20 Nisan 2017
Reklamlar
Başkanlık sisteminin oylandığı 16 Nisan referandumunda İstanbul Kartal'da görevli sandık görevlisi Melisa Yet'in saldırıya uğradığı anın görüntüleri çıktı.

İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sandık görevlisi Melisa Yet’in geçersiz olduğu gerekçesiyle bir ‘Evet’ oyuna itiraz edince saldırıya uğradığı ve yaralandığı ortaya çıktı. Saldırgan grubun AKP Kartal Esenlik Gençlik Kolları üyeleri olduğu öne sürüldü.

Saldırıya uğrayan Melisa Yet, “‘Sen kimsin’ diyen AKP Kartal Esenlik Gençlik Kolları üyesi yaklaşık 50 kişilik bir grup’ tarafından öldürülesiye dövüldüğünü belirterek, olay anını şöyle anlattı: 

2073 nolu sandıkta müşahittim. 6 tane geçersiz oy mevcuttu. Bir tanesinde ‘Evet’ yazısının üzerinde görünmeyecek derecede küçük bir çizgi şeklinde işaret mevcuttu. Bizler bu oyun geçerli sayılmasına itiraz ettik. Başkanın önerisi doğrultusunda oylama yapıldı ve oy geçersiz sayıldı. Bu duruma karşı çıkan bir grup, ‘Biz kabul etmiyoruz, geçersiz sayılamaz’ dedi. Sandık başkanı da ‘tutanak tutun’ dedi. Ben de görevli olduğu için bu durumu tekrarladım.

Bunun üzerine ‘Sen kimsin’ diye 50 kişilik bir grup saldırmaya başladı. Okul sıraları, şişeler ve daha bir çok cisim üzerimize fırlatıldı. Sırtımdan tekme alarak yere yığıldım. O sırada kafama okul sırası atıldı. Kafamda ağır bir kanama oldu ve yere yığıldığımı hatırlıyorum. Sonrasında bilincim kapalıydı.”


Hastaneye götürülen Melisa Yet’in boynunda kırık oluştu; karnında ve belinde ise ezilme meydana geldiği öğrenildi.

Önerilen Videolar

POPÜLER VİDEOLAR TÜMÜ →
ŞOK!.. ABD Televizyonu Bakın Türkiye İçin Ne Diyor... ŞOK!.. AKP'Lİ DAMAT BAKAN HAYIR DİYENLERE BAKIN NE DEMİŞ...
Reklamlar
ARINÇ'tan tarihi itiraf... Dikkatle izleyiniz... İngiliz Kamerasından Çanakkale Savaşı Hadi Buyur!.. LEYLA ZANA'NIN KASEDİ PİYASAYA DÜŞTÜ... BAHÇELİ'nin TEKİRDAĞ KASEDİ ÇIKTI... BALGAT'TA DEPREM!..
SON EKLENENLER TÜMÜ →
HABER TÜRK CANLI YAYINDA BÜYÜK ŞAŞKINLIK... VAY BE!.. ERDOĞAN KESTİ... KASIMPAŞA UÇTU!..
Reklamlar
ARINÇ'tan tarihi itiraf... Dikkatle izleyiniz... İngiliz Kamerasından Çanakkale Savaşı Hadi Buyur!.. LEYLA ZANA'NIN KASEDİ PİYASAYA DÜŞTÜ... BAHÇELİ'nin TEKİRDAĞ KASEDİ ÇIKTI... BALGAT'TA DEPREM!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İmralı'daki Haini Korku Sardı; Sıra Ona Gelecek!