Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2536 görüntülenme )

Eski Danışmandan Çok Konuşulacak İddia

Ahmet Takan'dan olay iddia!
 Abdullah Gül’ün eski danışmanı Ahmet Takan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yardımcılarından Diyarbakır’a gitmelerini istediğini ancak hiçbirinin bunu kabul etmediğini öne sürdü.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eski danışmanı Ahmet Takan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yardımcılarından Diyarbakır’a gitmelerini istediğini ancak hiçbirinin bunu kabul etmediğini öne sürdü.

Ahmet Takan, Yeniçağ gazetesindeki bugünkü yazısında AKP kulislerinden önemli bir iddiayı aktardı. “AKP kulislerinde ‘Ahmet Hoca'nın hali’ ile ilgili konuşulan bir anekdot” diyen Ahmet Takan şunları yazdı:

“Davutoğlu, yakın zamanda, terörle mücadele sırasında Hükümet halkın yanında/yakınında görüntüsü vermek için Başbakan yardımcılarından tek tek ‘Diyarbakır'a gidip bir süre kalıp orada çalışır mısınız?’ ricasında bulunmuş. Fakat, ‘Başbakan’ın yardımcılarının tümü bu ‘rica’yı farklı sebeplerle geri çevirmiş.”

OdaTv

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Flaş! Kuzey Kore Yine Durmadı! Elbistan’da Korkutan Gelişme! AKP Hem IŞİD'İ hem de PKK'yı Destekliyor Türk Gemisi BATTI! 'ABD'den Peş Peşe Açıklamalar! Yüz Binlerce Öğrenciye Kötü Haber Büyük Uyarı! 500.000 Kişi İşsiz Kalabilir! FLAŞ! Rum Lider'den Çok İlginç Çıkış!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HDP'li BALUKEN KONUŞTU... ANKARA'DA FENA DEPREM!..