Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2563 görüntülenme )

Eski Danışmandan Çok Konuşulacak İddia

Ahmet Takan'dan olay iddia!
 Abdullah Gül’ün eski danışmanı Ahmet Takan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yardımcılarından Diyarbakır’a gitmelerini istediğini ancak hiçbirinin bunu kabul etmediğini öne sürdü.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eski danışmanı Ahmet Takan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yardımcılarından Diyarbakır’a gitmelerini istediğini ancak hiçbirinin bunu kabul etmediğini öne sürdü.

Ahmet Takan, Yeniçağ gazetesindeki bugünkü yazısında AKP kulislerinden önemli bir iddiayı aktardı. “AKP kulislerinde ‘Ahmet Hoca'nın hali’ ile ilgili konuşulan bir anekdot” diyen Ahmet Takan şunları yazdı:

“Davutoğlu, yakın zamanda, terörle mücadele sırasında Hükümet halkın yanında/yakınında görüntüsü vermek için Başbakan yardımcılarından tek tek ‘Diyarbakır'a gidip bir süre kalıp orada çalışır mısınız?’ ricasında bulunmuş. Fakat, ‘Başbakan’ın yardımcılarının tümü bu ‘rica’yı farklı sebeplerle geri çevirmiş.”

OdaTv

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ofiste Göz Sağlığını Korumanın 8 Yolu... PKK'lı Terörist Polise Ateş Edecekken Böyle Vuruldu OTOMOBİL UÇURUMA DÜŞTÜ... ERZURUM YANDI!.. Danıştay'dan AKP'ye TOKAT! Suriye'de Kim Ne Yapıyor? İşte Son Durum... Küstah Yunan'dan Düşmanca Çıkış: TSK Kıbrıs'ta İşgalcidir! İZMİR'DE KORKUTAN DEPREM! Burhan Kuzu Öyle Bir Tweet Attı ki... Ortalık Karıştı...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Aspendos’a ‘Mutfak Mermeri’ Döşediler