Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2425 görüntülenme )

Ermeni Bakan'dan Şaşırtan Açıklama

Ateşkes Bitti!
 Azerbaycan ile savaştayız

Ermenistan'dan, 'Azerbaycan ile ateşkes sürecinin sona erdiği' açıklaması geldi.

Azerbaycan ve Ermenistan Cumhurbaşkanları İlham Aliyev ve Serj Sarkisyan'ın İsviçre'de yaptıkları görüşmede, iki ülke arasında tartışma konusu olan Dağlık Karabağ bölgesinin geleceğiyle ilgili hiçbir sonuç alınamamıştı.

Ermenistan Savunma Bakanlığı Sözcüsü Artsrun Hovhannisyan, ''Bugün bir savaşın içindeyiz. Savaş kelimesini kullanmak zorundayız çünkü ortada ateşkes kalmadı... Azerbeycan tank, havan topu, uçaksavar gibi varolan tüm silahları kullanıyor'' dedi."ERMENİSTAN ÇEKİLMEK ZORUNDADIR"

Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hikmet Hacıyev de ''Ateşkes, Ermeni güçlerinin Azerbaycan'daki yasadışı varlığı nedeniyle bozulmuştur. Ermenistan ele geçirdiği topraklardan çekilmek zorundadır. Ancak bu sayede bölgede sürdürülebilir barıştan söz edilebilir'' dedi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şok! Rusya'dan Erdoğan ve Ailesine Ürkütücü Suçlama! 2015 seçimlerinde akıl almaz oyunlar... Kılıçdaroğlu'na Rekor Tazminat ve Ceza Talebi! Türkiye'den İsrail'e Filistin Tepkisi! AB'den Çok Sert Türkiye Açıklaması! FURKAN VAKFI BAŞKANI'NDAN KAN DONDURUCU LAFLAR! Flaş! Barzani'de Doğalgaz Bulundu! AKŞENER'DEN CUMHURBAŞKANLIĞINA FLAŞ BAŞVURU!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PKK'lılar Eşmepınar Jandarma Karakolu'na saldırdı