Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2414 görüntülenme )

Ermeni Bakan'dan Şaşırtan Açıklama

Ateşkes Bitti!
 Azerbaycan ile savaştayız

Ermenistan'dan, 'Azerbaycan ile ateşkes sürecinin sona erdiği' açıklaması geldi.

Azerbaycan ve Ermenistan Cumhurbaşkanları İlham Aliyev ve Serj Sarkisyan'ın İsviçre'de yaptıkları görüşmede, iki ülke arasında tartışma konusu olan Dağlık Karabağ bölgesinin geleceğiyle ilgili hiçbir sonuç alınamamıştı.

Ermenistan Savunma Bakanlığı Sözcüsü Artsrun Hovhannisyan, ''Bugün bir savaşın içindeyiz. Savaş kelimesini kullanmak zorundayız çünkü ortada ateşkes kalmadı... Azerbeycan tank, havan topu, uçaksavar gibi varolan tüm silahları kullanıyor'' dedi."ERMENİSTAN ÇEKİLMEK ZORUNDADIR"

Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hikmet Hacıyev de ''Ateşkes, Ermeni güçlerinin Azerbaycan'daki yasadışı varlığı nedeniyle bozulmuştur. Ermenistan ele geçirdiği topraklardan çekilmek zorundadır. Ancak bu sayede bölgede sürdürülebilir barıştan söz edilebilir'' dedi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan Hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına Suç Duyurusu! Elektirik Faturası Öderken DİKKAT! Yeni Dönem Başlıyor YGS MAĞDURU ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE... KAMU BAŞDENETÇİLİĞİNDEN GÜZEL HABER!:. Sokak Çatışmasına Gidiliyor! Taşnak PKK'dan Sivillere Yaylım Ateşi! Öcalan Canlı Yayınla Katılsın Memur Maaşı Zamları Belli Oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Elazığ'da trafik kazası: 4 ölü