Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2442 görüntülenme )

Ermeni Bakan'dan Şaşırtan Açıklama

Ateşkes Bitti!
 Azerbaycan ile savaştayız

Ermenistan'dan, 'Azerbaycan ile ateşkes sürecinin sona erdiği' açıklaması geldi.

Azerbaycan ve Ermenistan Cumhurbaşkanları İlham Aliyev ve Serj Sarkisyan'ın İsviçre'de yaptıkları görüşmede, iki ülke arasında tartışma konusu olan Dağlık Karabağ bölgesinin geleceğiyle ilgili hiçbir sonuç alınamamıştı.

Ermenistan Savunma Bakanlığı Sözcüsü Artsrun Hovhannisyan, ''Bugün bir savaşın içindeyiz. Savaş kelimesini kullanmak zorundayız çünkü ortada ateşkes kalmadı... Azerbeycan tank, havan topu, uçaksavar gibi varolan tüm silahları kullanıyor'' dedi."ERMENİSTAN ÇEKİLMEK ZORUNDADIR"

Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hikmet Hacıyev de ''Ateşkes, Ermeni güçlerinin Azerbaycan'daki yasadışı varlığı nedeniyle bozulmuştur. Ermenistan ele geçirdiği topraklardan çekilmek zorundadır. Ancak bu sayede bölgede sürdürülebilir barıştan söz edilebilir'' dedi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Almanya'dan Flaş Karar Bilal Erdoğan İtalyan Basınında Fransa'dan Flaş Musul Operasyonu Açıklaması! Ataşehir'de Terör Örgütü PKK Yandaşları Yine Sahnede Dışişleri Bakanlığı'ndan Rusya Açıklaması... Gerginlik Tırmanıyor! Saadet Partisi'nden HÜKÜMETE BÜYÜK TEPKİ!.. BURSA'DA POLİSE SİLAHLI SALDIRI!.. GECE YARISI ZAM GELİYOR...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Çanakkale’de DEPREM!